Classes of 2010-2014

Legend:
± Class Agents
* Deceased 
Class of 2010
John A. Abbott
Jasmin E. Agosto
Vinit Agrawal
Jeremy H. Alper
Greg Lorenz C. Amarra
David K. Anderson
Kristie E. Anderson
Stephanie E. Apstein
Jonathan T. Ashby
Sarah E. Baldwin
Justin B. Barrett ±
Katherine M. Barton
Sarah K. Basile
Lindsey A. Beggan
Stephan A. Bernstorf
Noelle E. Bessette
Sarah R. Blanks
Bryce C. Blum
Sreeya Bose
Emily A. Brown
Allison S. Burstein
Caitlin E. Byrnes
Chase K. Caillouette
Thomas C. Caruthers
Danilo Cicmil
William R. Cleary
Eleanor W. Coffin
Michelle O. Cohen
Anne K. Cook
Kathryn M. Coughlin
Harper F. Cullen
Adam C. Dawson ±
Matthew P. Dennis
Ardath C. Dixon
Peter H. Donahue
Claire E. Doucette
Zephyr D. Dworsky
Courtney P. Eavenson
Zachary D. Epstein
Nadjeda Estriplet
James G. Fadden
Ayal K. Feinberg
Ryan M. Flynn
Michael C. Fossel
Sari K. Fromson
James R. Gale
Zachary S. Galkin
Geneva W. Gann
Benjamin W. Gascoigne
Margot A. Gianis
Jacob D. Gire
Jeffrey J. Giuffrida
Alan I. Glass
Hadley E. Gleason
Kent L. Graham
Christopher S. Grosse
Christopher Hall
Finley T. R. Harckham, Jr.
Elizabeth Haskins
Benjamin J. Hayes
Rebecca M. Herrigel
Jaclyn C. Hourihan
Nicholas K. Isbrandtsen
Robert C. Jackson III
Jo-Ann Y.S. Jee
Abigail C. Jones
Priyanka Jotwani
Benjamin E. Just
Hanako A. Justice
Brendan W. Kelly
Nathaniel J. Kelly
Stephen W. Kendall
Andrew K. Kennedy
Robert L. Key, Jr.
Sean H. Khosrowshahi
Russell O. Kohl
Patryk M. Kolmer
Katharine J. Kuppens
Melissa J. Litwack
Charles D. Lodge
Lindsay P. Mackintosh
Joseph R. Malarney, Jr
David A. F. Maletta
Natasha E. Mander
James K. Martin
Alexandra C. Masko
Allison R. McHenry
Elizabeth A. McPartland
Isabelle F. McTwigan
Christopher P. Mercurio
Olivia J. Merns
Elyssa N. Michael
Michael P. Mortimer
Ezra H. Moser
Alyssa K. Murphy
Catherine M. O'Brien
Kristina M. Pappas
Samuel F. Pegram
Michael W. Pierce
Harold W. Pike
Rhett R. Prentice
Raquasheva Ramirez ±
Elizabeth N. Rechter
Sarah R. Remes
Patrick E. Rielly
Thomas Ashby Rogers, Jr.
Gavin R. Romm
Charlotte H. Ross
Jessica L. Ross
David A. Rowe
Tiffany L. Ruiz
Alexander D. Salvato
Ankit Saraf
Alexis N. Schmitt
Lauren E. Schuler
Alexandra E. Schwartz
Henry W. Seherr-Thoss, Jr.
Nathan E. Sell
Charles A. Siguler
Carolyn L. Silverman
Sophia A. Simpson
Jordyn A. Sims
Kendra L. Smith
Peter D. Smith
Stephen M. Sobolewski
Brenna C. Spingler
Abigail C. Stone
Dean F. Stratouly, Jr.
Clifton Jairus Stratton IV
Claire K. Talcott
Abigail Stoeckle Tedeschi
Jason J. Tedeschi
Sarah R. Thayer
Frances M. L. Thomas
Valerie C. Trawinski
Deniz Vatansever
Brandon F. Ward
Melissa L. Weicker
Emilie N. Wiggin
Adam A. Wright
Robert M. Yeager
Jessica P. Yorks
Ryan J. Young
Wen Qi Zhao
Whitney W. Zipser
Thomas P. Zoller

Class of 2011
Elizabeth A. Agresta
Mina M. Aiken
Samantha O. Alcala
Abigail M. Alderman
Alexandra J. Aldredge
Allison P. Alekna
Amy E. Almeida
Casey H. Armstrong
Chloe A. Aronson
Ayaas A. Bhamla
Christina H. Bradley
Rebecca S. Brown
Carolyn L. Carta
Stephanie C. Chan
Rebecca D. Cohn
Kevin A. Collins
William A. Conn
Lindsay B. Cornwell

Matthew A. Cortina
Katherine F. Cummings ±
Daniel V. D'Aprile, Jr.
Tomas D. de'Medici
Michael H. Dewberry
Nicholas A. Drexel
Mara M. Estes
Katherine S. Fawcett
Luis A. Fernandez
Fatimah A. Finney
Jordan T. Frey
Julianne T. Garbarino
Sara A. Goldstein
Joshua Stuart Growney ±
Stephen R. Gruendel
Chelsea M. Hanse
Edward P. Harrington, Jr.
Sarah E. Harvey
Christopher J. Hunt
Andrew M. Janiga
Michael J. Jantzen
Anne P. Jenney
James W. Johnston


Patrick M. Kain
William J. Kast
William H. Kelly
Erica S. Klein
Lauren E. Klestadt
Sarah J. Kohn
Ellen W. Laskow
Kevin D. Looby
Trang T. Luong
Michael A. Magdelinskas
   Vazquez
Catherine E. Marinello
Reid H. Mayer
Molly P. McGlynn
Rachel L. Meddar
Thomas B. Melly
Alexandra A. Meredith
Melissa M. Meyer
Gregory P. Moniz
Yodalis Moran
Ryan C. Moriarty
Rachel D. Moulton
Carter W. Murdoch, Jr.
Brian A. Murdock, Jr.
Nicole T. Nardella
Connor R. Nolan
Andrew R. Page
Victoria K. Paine
Emma M. Parkinson
Egor O. Petrov
Danielle M. Pierson
Jared N. Pimm
Brendan J. Powers
Sarah M. Quirk
Kristopher D. Reichlen
Luc D. Rioual
Jonathan J. Roberts
Norman C. Salem
Matthew L. Santora
Rebecca L. Savage ±
Verity Sayles
William T. Seals
Benjamin J. Shellington
Yasmin A. Sinclair
Abigail A. Smitka ±
Helen H. Spaulding
Benjamin L. Speicher
Rachel A. Stavis
Alexandra G.M. Stein
Katherine S. Stoltenberg
Tracey A. Suter
Cecil J. Tengatenga
Stefanie D. Tinti
Emily C. Turner
William F. von Meister
Jason A. Wagner
John C. Warner
Caroline D. Washburne
Emily F. Weedon
William C. Weir
Andrew Spencer Weisz
Wesley W. Wynne
Jennifer Qianhua Zhang
Lee S. Ziesing

Class of 2012
Angus W. Anderson
James J. Armillay, Jr. ±
Miecha Ashley
Warren D. Ayres III
Jane K. Beilenson
Alexander H. Bertles
Caroline P. Bralver
Samantha M. Brill
Elizabeth K. Bruno
Joseph L. Buckley
Ashley S. Burke
David Burszan
David G. Butterworth, Jr.
Karissa Caraballo
Alexander M. Carlson
Penelope F. Carpenter
Jenna E. Carroll
Brian C. Castelluccio
Sunil D. Chhaya
Jonathan L. Chu
Sarah A. Ciarleglio
Nichola A. Clark
Victoria M. Clark
Jessica L. Cote
Ann W. Curtis
Jeffrey S. Devereux
Tanya Dhamija
Jasmine A. Duckworth
Courtney R. Duffy
Perrin F. Duke
Scott A. Eckenthal
Elliot D. Faust
Henry R. Fitts
Patricia T. Friedler
John G. Gavin III
Tashi G. Genden
Sophie K. Goodwin
Madeleine F. Hardy
Justin M. Harnett
Charlotte B. Harvey
Gabriel M. Hayek
Robert L. Hershey
Otis J. Holloway
Tariq Islam
Hannah G. Kaneck
Adam J. Katcher
William T. Kaufman
Kelsey C. Keating
Eleanor Elizabeth Kirk
   Lucadamo
Kathryn E. Korengold
Andrew J. Koris
Emily A. Lee
Elizabeth A. Levine
Michael P. Levy
Chang Liu
Jennifer E. Low
Nicole E. Lustig ±
Meghan E. Mahder
Alyssa M. Marchassalla
Michael C. Martignetti
Olivia G. Martin
John Michael Mason
Faylis T. Matos
Holly A. Maykow
Sean C. McCarthy
Anson R. McCook
Tamar A. McFarlane
Harry Melendez III
Julia S. Melnick
Ginger N. Mills
Lindsay F. Monaghan
William R. Moreton
Mary K. Morr ±
Kevin C. Mortimer
Dylan J. Mosenthal
Garet H. Moses
Bryan M. Mucke
Samuel B. Pach
Brittney M. Payton
Daniel L. Pelo
Lily F. Pepper
Chau B. Pham
Amy W. Poon
Binay Poudel
Jacob N. B. Prosnit
Connor H. Reilly
Sarah H. Reingold
Jared A. Rodriguez
Alberto M. Roldan
Alison R. Romano
Karl R. Sandrich
Kevin Santacruz
Michael S. Schlesinger
Daniel F. Scully
Kelsey A. Semrod
Amir A. Sharif-Emami
Graham M. Skinner
Shannon L. Smith
Caroline C. Snite
Naomi C. Sobelson
Francis P. Steel III
Amanda N. Sweat
Elizabeth P. Sword
Carolyn D. Taratko
Erica F. Taylor ±
John D. Taylor
Gordon W. Thorpe
Quyen T. Tran
Archana L. Vamathevan
Kathryn T. Van Sickle ±
Anna E. Vaughn
Jesse A. Vazquez
Bryan D. Wedeen
Rebecca S. Weintraub
Annalise O. Welte
Abigail F. White
Alexander P. White
Tammas P. Wilner
John M. Wilsterman
Nina A. Wright
Mary K. Wymard

Class of 2013
Lauren M. Aber
Erika J. Adams
Perin B. Adams ±
Joshua H. Altschuler
Dante L. Ambrogio
Michael S. Belli
Emma M. Belluomo
Shawna M. Berk
James W. Berning
Kyle D. Boguslawski
Emily F. Bower
Caroline E. Brewster
Simon A. Bunyan
Nicholas M. Campbell
Daniel J. Carlozzi
Emory C. Carmel
Lisbeimy A. Chavez
Tony W. Chen
Tayoot Chengsupanimit
Katherine K. Childers
Elizabeth W. Cieri
Kevin C. Clark
Brandon A. Clary
Christine L. Colley
Caitlin E. Crombleholme
Leo A. Daley
Charlotte R. Davis
Carlos F. De Mello
Taylor W. Denson
Johan E. Detter
Marc A. DiBenedetto
Tyler C. Dziama
Anastasia Elizabeth Edwards
Malcolm X. Evans ±
Rebecca A. Eydt
Julia D. Falkowski
Alfonso G. Fernandez
Olivia P. French
Meredith A. Fulbright
Bryan M. Ginsberg
John P. Greenough
Andrew D. Grombala
Brianna R. Gross
Page H. Harbeck
Carleigh A. Haron
Caroline L. Harris
Caroline F. Healy
Zachary L. Helmerich
David D. Hill
Steven W. Howard
Emily C. Howe
Rachel K. Howe
Amanda E. Humphrey
Jesse L. Hunt ±
Edward H. Hurwitch
Thomas R. Hyde
Samuel D. Ingraham
Danielle L. Isaman
Emily D. Jensen
Drew E. A. Johnson
M. Stephanie Joo
Lydia M. Kay
Christopher A. Kelly
Jordan A. Kemp
Madeleine B. Kettle
Elizabeth B. Koelle
Cristen K. Koufakis
Michael E. Kozek, Jr.
Elizabeth M. Lanphier
Thuy D. M. Le
Diana M. Lestz
Kyle B. Loder
Margaret-Anne O. Logan
Allison F. MacIntosh
Alexis M. Maguina
Matthew H. Mainuli
Hannah E. Malenfant
Logan C. Marro
Daniel P. Matthews
Michael E. Mazur
Mary N. McDermott
Julia A. McGhee
Christina M. McGuire
Ryan M. McGuirl
Thomas A. Mickler
Matthew D. Morin
Timothy C. Naratil
Amalia Nicholas
Matthew T. Noble
Margaret E. Nolan
Leah R. Novak
Christopher D. Novick
Mary C. O'Connor
Joseph M. Papa, Jr.
Annie E. Penfield-Cyr
Elizabeth G. Phillips
Emma C. Phillips
Dominic R. Piselli
Kevin Polanco
Tess B. Porter
Elizabeth L. Preysner
Michael N. Pucci
Abigail C. Reynolds
Daniel A. Reynolds
Alyssa L. Rosenthal
Benjamin T. Rudy
Francis A. Russo III
Britney E. Ryan
Nitin Sajankila
Sarah E. Sandbach
Jessica E. Schlundt
Nicholas G. Shaheen
Claire E. Shutt
Robert S. Silberman
James P. Sluis, Jr.
Gregory S. Smith
Joshua M. Smith
Lauren E. Smith
Bianca M. Soliz
Drew Sommer
Mary M. Southam
Nicholas C. Stanley
Robert H. Stewardson
Shaun M. Stuer
Jeffrey P. Sybertz
Mary H. Taliaferro
James C. Thaler
Anne K. Thomas
Haley L. Thompson
Blake G. Tretter
Dobromir G. Trifonov ±
Genevieve C. Uslander
Matthew T. Walker
Kathryn B. Whitney
Christina T. Williams
Marta K. Zamroziewicz

Class of 2014
Melissa L. Anderson
Peter J. Arnold
Candace L. Baker
Sarah A. Ballinger
Alexandre L. Barker
Claire E. Barkin
Carl M. Barreto
Erik C. Bloomquist
Molly T. Boyd
Frances L. Brandley
Gillian E. Burkett
Peter H. Burrows
Elizabeth N. Cavallacci
Stephen T. Chase ±
Regan W. Cherna
Megan T. Chiu
Beatrice W. P. Constable
Colin E. Coughlin
Augustus W. E. Dangremond
Catherine M. Daniel
Jared W. Davis
Madeleine V. Dickinson
Liam F. Doran
Jennifer C. Dorfman
Paige V. Duke
Causey T. Dunlap
Avery E. Dwyer
Serena I. Elavia
Benito Solomon Fernandez V
Caroline V. Gagne
Elizabeth A. Gerber
Lauren E. Glynn
Julian F. Gocksch
William A. Gray
Tyler J. Griffin
Catherine M. Guariglia
Amy L. Hackett
Alexander S. Harvey
Preston W. Haxo
Francis J. Herman
Emily M. Hickox
Sarah R. Isaac
John S. Jongbloed
Sophie M. Katzman
Amanda L. Keyko
Emily A. Kleidon
Shea E. Kusiak
Carlos A. Labitue
Krystal K. Laing
Eva L. Lauer
Nicole R. LeClair ±
Melva J. Lopez
Kevin R. Lubin
Mairead P. MacClarence
Gabriel D. Maletta
Stephanie H. McAleer
Ryan R. McCann
William N. McCarthy
Shaun J. McGann
Matthew A. McIntosh
Shyenne G. Medina
Caroline B. Melly
Olivia C. Meredith
Henry R. Moorhead
Ann W. Murdock
Michelle I. Murphy
Rachel Ng
Caroline M. Nolan
Catherine A. O'Connell-Stingi
Terence R. Olsen
Osaremi S. Parham
Catalina Pelaez
Andrew D. Pettit
Merritt L. Piro
Benjamin B. Plumer
Jacob H. Pullis
Rachel E. Reingold
Julia A. Rivera Roberts
Julia H. Rubano
Whitney H. Schneider
Gwendolyn K. Schoch
Leslie W. Schotz
Xonana R. Scrubb
Brandon G. Serafino
Madeleine Shukurani
Lilly C. Slatkin
Elizabeth C. Smith
Kristina K. Smithy
Nicole M. Soviero
Cameron M. Stacy
Michael W. Stankiewicz II
Anthony K. Stephans
Meredith S. Swetnick
Hokchhay Tann
Lovelie M. Tejada
Victoria C. Trentacoste
Julia M. Vresilovic
Sarah M. Whitham
Joanna Wycech
Mark K. Yanagisawa
Maria M. Young
Alexandre X. Zhang
Eliza B. Ziebold
Clara L. Zinman

Legend:
± Class Agents
 * Deceased