Classes of 2000-2009

Legend:
± Class Agent
* Deceased 
Class of 2000
Jessica N. Albrecht
Michael A. Amaral
Amelia E. Ames
Marion Guill Anderson
Christopher G. Ayala
Chad M. Bennett
Douglas R. Borgerson
Todd Edmund Brodeur
Meredith Klein Buckley
Erin R. Caplice
Tyler D. Charlesworth
Peter Byron Collins
Tracey E. Coste
Patrick W. M. Curry
Abigail P. Day
Megan Hurley Demitropoulos
Priscilla Rand DePree
Cristin George deVeer
Marjorie C. Donovan
Rebeccah S. Eldridge
Joel I. Elzweig
Peter W. Espy
Alexander H. Fleming
Adam H. Forkner
John P. Furey
Paul J. Gemelli
Adam J. Goldkamp
Melissa K. Goldstein
Caroline N. Holland
Laura J. Holt
Theodore G. Kane III
Simeon R. Ketchum
James M. Klocek
Despina Konstantinides
Katherine D. LeDuc
Stephanie O. Linehan
Christopher C. Loutit
Jason C. Luis
Gordon James Mann III
William A. M. Mansfield
Tanya C. Marston
Sara F. Merin
John Ronald Miecznikowski
Maryam A. M. Mujica
Peter C. Muntz
Loren Giallanella Murad
Devon Binch Myers
Noelle I. Nicholson
Patrick James Nolen
Nicholas V. Palladino
Emily C. Polito
Malcolm A. Poole
Brian W. Powell, Jr.
Carrie Amelie Rorer
Jacquelyn Santiago
Elizabeth F. Rutherfurd
   Santini
Matthew Ian Sharnoff
Elizabeth W. Shaw
Patrick G. Sheehy
Anne Sawyer Shields  ±
George L. Smith
Katherine Sutula Smith
Ryan C. Southard
Peter M. Staaf
Catherine Melissa Jessica Sui
Katie W. Thomson
Johanna Tighe Traven
Amy Rowena Tufts
Alexander Joseph Valente
Alexander P. van Voorhees
Erica Anna-Margaretha
   Vassilos
Alexander B. Vincent III
Katherine E. Wallack
Sharon Thor Werner
Caroline Hughes Wilder
Matthew R. Wong
James William Nichols Wright
Gregg Anthony Wysocki
Ryan Porter Young
Elisabeth Healey Zimmer
Catherine Elizabeth Zito

Class of 2001
David M. Achterhof
Jessie T. Achterhof
Brian D. Allen
Benjamin E. Andrews
Daniel H. Berman
Luke T. Berndt
David Barrett Bijur
Charles K. Botts III  ±
Jeffrey A. Brown
Melissa Carolyn Buttrill
Ashley H. Caldwell
Justin R. Clarke
Keith F. Connor
B. Alexander Costas
Tina L. Couch
Christopher M. Desiderio
Elizabeth A. Easter
Caroline D. Elwell
Scott P. Elwell
Elizabeth A. Fairbanks
Newell Gates
Sarah J. Genau
Beth K. Gilligan
Ann Grasing  ±
Cassiopeia J. Hallam
Megan M. Hambrick
Thomas W.
   Hambrick-Stowe
Christopher C. Harris
Rachel S. Harris
Sean M. Harris
Stuart S. Hatch
Ana B. Holwell
George S. Hutton
Carrie B. Kasper  ±
Daniel T. Kasper
David K. Kieve  ±
David M. Kleiner
Zoe D. Kretzschmar-Taylor
Liisa A. Krulish
Michael A. Leone
Duarte G. Machado
Jennifer B. Major
Todd T. Markelz
Amaris M. Mendez
Martin L. Mihov
Patrick J. Monahan III
Claire E. Moodie
Karraine V. Moody
Alexander J. Norris
Jeffrey R. Nuel
Denis O. Petrov
David V. Pimentel
Andrea Nieto Piotrowski
William K. Piotrowski
L. Amanda Plonsky
Matthew D. Purushotham
Alison L. Rada
Cara A. Raether
Alexandra W. Richardson
Jillian Fowkes Roscoe
Aroop K. Sanakkayala
Benjamin E. Sayles
Edward T. Schiff
Molly Malgieri Schiff
Matthew J. Schiller
Andrew W. Shepard
Joshua R. Sherman
Bennett H. Stewart
Brendon C. Sullivan
Michelle N. Theodat
Thomas C. Tischer, Jr.
Robert B. Trainer III
Owen W. Tripp
Scott S. Wallach
Reed Wilmerding
Shannon D. Wyand

Class of 2002
Elisabeth Leigh Acampora
Davis C. Albohm
Meredith Q. Albohm
Abigail P. Andreae
Christopher C. Andreae
Scott Joseph Archie
Shannon R. Baird
Brooke C. Barquin
Nicolas P. Barquin
Katherine Brooks Bennett
Whitney Olch Bishop
Matthew F. Bridges
Alice M. Bullitt
Samantha S. Burman
Jason Matthew Burns
James E. Cabot
Katherine Volpe Canavan
William John Canning
Adam J. Chetkowski  ±
Noah Richard Raphael Cox
John W. Davis
William C. Dick
Lisa Lambrenos French
Jarod J. Greene
Maggie L. Greenlee
Elisabeth G. Guidi
Tamarra B. Henry
Matthew R. Jones
Adam J. Keefer
Nicole B. LaBrie  ±
Katie A. Lafleur
Douglas T. Lake, Jr.
Joshua B. LaPorte
Diana Stengel Lyman
Amanda Todd Lynch
Andrea L. Mahoney
Mark A. Mahoney
Martha Byrne McGivern
Tomasz G. Michalewski
Kundan Nepal
Eliza P. Nordeman
Amy Buchner Powers
Elizabeth Sherrill Pyne
Samuel Brutten Ralston
Shakira Aida Ramos
Jennifer Tuttle Rollyson
Patrick C. Roman
Charles C. Russo
Mercedes W. Schabdach
Francis Regan Schmergel
Jed M. Schwartz
James Merritt Silvestro
Elizabeth J. Soto
Elizabeth Anne Speck
Christian Arthur Sterling
Kyle Gifford Stevens
D. Scott Thomas
Cecily Rouse Timmons
Shayla L. Titley
Joseph Andrew Villani, Jr.
Han Cheun Wong
Ellen Melissa Zarchin  ±
John William Zeller

Class of 2003
Christopher S. Aiken
Margaret S. Auerbach
Peter M. Bittenbender
Alexander L. Bratt
Aaron Joshua Brill
Hilary A. Burrall
Stephen R. Callahan, Jr.
Amanda G. Cobb
Heather Angelina Cooke
Zachary R. Costa
Evelyn A. Crowley
Richard Wesley Downe
Eric A. Egolf
Luke R. Forshaw
Caleb T. Fox
Joseph A. Giallanella
Matthew H. Gibbons
Trude J. Goodman
Shyam S. Gouri Suresh
Joanna Grabska
Amy Brown Graham
Matthew L. Greason
Chelsea M. Greene
Maya A. Greene
H. Stephen Gross
Matthew F. Guidi
Christopher B. Gumprecht
Adam C. Guzik
Keith F. Huffman
Edward M. Jacobs
Elizabeth B. Johnson
Joseph O. Kohlman
Stephen P. LeMarbre
Ryan M. Lerner
Duncan T. Ley
Scott R. Marcus
Patrick L. Marinaro
Michael P. J. McGee
Amanda R. McGovern
Robert A. McGovern III
Victoria S. Miller
Lesley J. C. Milner
Tobin C. Nadeau
Joseph T. Noonan
Laura J. O'Dunne
Gavin P. O'Reilly
Ann Harrison Pember
Stephen V. Pember
Daniel J. Picard
Descatur M. Potier
Diana L. Potter
Natalie Newcom Ralston
Thaddeus H. Roberts
Carolyn M. Rucci
James G. Schiff
Suzanne H. Schwartz  ±
Ruchi Singh Sisodia
Colleen D. Smith
Benjamin J. Sparrow
Melissa C. Statires
Susan H. Torzilli
Craig M. Tredenick  ±
Melissa D. Tredenick
Janelle T. Walcatt
Brian C. Westwater
Courtney C. Wilson


Class of 2004
Lori Evans Alderin  ±
David S. Andres
James E. Balise III
Christopher King Bilello
Abby L. Blake
Bryan C. Blake
Katherine Boothby
Breton Morris Boudreaux
Samantha Lee Boudreaux
Brendan T. Bowes
Megan C. Briggs
Jonathan Cabral
Ann M. Calvert
Jared Carillo
Allison E. Chin
Meghan Emilio Clarke
Wesley R. Connell
Catherine E. Correia
Marissa D. Coughlin
James Pierce Creed
Hascy Alford Cross
Timothy L. Cross
Caitlin K. Dale
Michael Doros
Sabrina E. Dunlap
David K. Elwell
Katherine A. England
Caroline M. Esteve
Brad L. Feld
Benjamin Maxwell Feldman
Dylan Flaherty
Mark J. Foresi
Gwen E. Gillespie
Matthew W. Glasz
Sherrie-Ann L. Gordon
Kristina DePeau Gracey
Kyle A. Griswold
Christie L. Harle
David Austin Huoppi
Nadine M. Jamal
Julia Kaye
Austin Braddock Kern
Rebecca B. Kowalski
Stephen J. LaBrie
John Lawrence
Kenneth A. Leighton
Melinda Mayer Leone
Christopher Madison
Elizabeth Bonner Malloy
John Malloy
Sean T. Meehan
S. Alexandra Muchura-Mensah
Timothy D. Mullaney
Michael E. Munier
James M. Nadzieja
Caitlin Diebold O'Connell
Kevin O'Connell
Allison Doran Olcott
Brendan E. Padgett
E. Story Picard
Alix Purcell
Homero Anthony Ribadeneira
Edward Richardson
Timothy Max Riffin
Nathalie T. Roberts
Jared Alexander Rubin
Karen Ann Rubin
Jacob W. Schneider
Steven J. Sideris
Ryan D. Smith
Keshet R. Spadaccini
Reginald J. St. Germain
Katherine Noel H. Sullivan
Emily P. Talamo
Adam Wendell Tewell
Alice B. Tewell
Nhon H. Trinh
Peter J. Votto
Sarah B. Wannop
Courtney Kirby Weir
Jeffrey Westcott
Nathaniel T. Wiessner
Jennifer Williams
Warren W. Wong
Ann Elizabeth Youngman

Class of 2005
Kristen M. Allegue
Erik R. Bee
Rebecca M. Bell
Sarah C. Bell
Robert W. Bialobrzeski
Kari L. Bjornard
Lucy G. Branca
Jamie C. Bratt
Andrew J. Breiner
David A. Bucco
Lindsay A. Burns
Peter H. Canning
Jonathan C. Chesney
Keith S. Clark
Adam H. Cohen
Joseph M. Cortese
Amara Katherine Craighill
Cheston B. Cunha
Michael W. Dendas
Joseph S. DiPaola
Philip J. Elbaum
Albert Louis Evans III
Eileen T. Flynn
Allison J. Foresi
Kyle T. Garvey
Martha B. Geisel
Julia E. Ghafouri
Catherine E. Gillespie
Daniel N. Glickberg
Lindsay H. Harlow
K. Ayres Heller
Elizabeth Harris Hoffman
Vanessa K. Hunt
Elizabeth A. Jakes
Matthew H. Jasilli
Caroline P. Johns
Samuel L. Johnson
Benjamin S. Kahane
Katherine T. Kane
Jacqueline A. Kankainen
Timothy D. Kayiatos
David J. Kelly
Lindsey M. King
Erin E. Kinney
Danielle M. Kozlowski
Matthew W. Kozlowski
Amy M. Laurenza
Alexandra E. LeClair
Diana Dreyfus Leighton
Lily Leung
Meredith McLean Lorenzen
Bozidar Marinkovic
Andrew R. McCarthy
Jessica L. Millward
Andrea B. Minor
Saki S. Mori
Tyler U. Nims
Michael R. O'Connell
David H. Patterson
Elizabeth A. Patterson
Valeria R. Piper
Douglas M. Rendell
Sarah Litman Rendell
William Drake Richey
William S. C. Roble
Christopher B. Rodday
Amanda K. Saltzman
Eliza K. Sayward
Peter D. Scala
Craig C. Schneider
Sarah R. Schneider
Alexis J. Schweizer
Brenna A. Shields
Andrew F. Silard
Marisa M. Skoglind
Kyle B. Smith
Lydia L.P. Snyder
Alex J. Stepanoff-Dargery
James M. Sullivan
Mark R. Tremblay
Scott R. Troost
Shannon Fillion Troost
Emily J. Tucker
Jody L. Walker-Smith
Graham W. Winfrey
Wells M. Winfrey
Patricia A. Zini
Alexander Steinway Zolan

Class of 2006
Virginia A. Adair  ±
Yvain Badan
Andrew C. Baird III
Jenna M. Bayard
Stuart M. Bell
Emily A. Beman
Sarah B. Bookwalter  ±
Meghan M. Boone
Chauncey P. Boothby
James C. Boothby
Mara Boundy
Paul C. Braestrup
Henry J. Breslin
Kathryn L. Broad
David S. Brown
Jacob J. Burns
Nicholas F. Callahan
Cara Davis Cappello
Hamza Chaudary
Kristen Geiger Cochran
Kyle M. Cooke
Matthew David Coraccio
Kyle J. Cox
Lucy Hollis Criss
Harris B. Daniels
Stephen P. Doherty
Mary A. Dubitsky
Emily C. Egan
Gregory R. Ewoldt
Emily Bronson Forman
Charlotte M. Fox
Timothy Y. Fox
David W. Frederick
Christopher M. Fryxell
Kimberly E. Galloway  ±
Mara C. Giorgio
Jonathan G. Gistis
Benjamin B. Glerum
Elizabeth Goldsmith Gorka
Jacqueline Grant-Pellenberg
John P. S. Gregory, Jr.
Heather M. Griffith
Elizabeth H. Guernsey
Cristina M. Guido
Daniel J. Guttell
Elizabeth Middleton Gutterson
Jessica L. Hansen
Jacquelyn H. Harder
Kevin B. Harder
Lauren C. Hartnett
Walter M. Hartnett
Julia K. Hoppock
Andrew J. Horowitz
Richard V. Howe
Hayden P. Howell
Christina M. Hribar
Jakob C. Isbrandtsen
Jennifer L. Katz
Syre M. Khan
John B. King
Margot M. Koch
Stefanie Kor
Anna B. Korsiak
Sinthisone Kounlasa
Colin S. Levy
Tamara A. Machac
Brian L. Manning
Lara E. Manning
Richard J. Masucci
James M. McCarthy
Victoria K. McCarthy  ±
Rachel W. McEnerney
Molly A. McGuinness
Victoria M. McKenna
Daniel L. Merns
Edward T. Miller
Elizabeth C. Mooney
Catherine K. Moran
Leigh G. Morrison
Stephen Richard Shaheen Nale
Margot Kearney Navins
Lindsay A. North
Erik H. Paisley
Joseph F. Penny
Elizabeth A. Perrella
Caitlyn A. Prescott
Brian J. Quinan
John A. Razzano
Elizabeth Gryska Rice
Gabriel L. P. Rotman  ±
Sanjog Rupakheti
Christine R. Ryan
Kimrie B. Savage
Lauren K. Schatzeder
William J. Servos
Nara E. Sinanis
Philip A. Sjogren
Maureen E. Skehan
Colgate L. Smith
Erick C. Soto
Benjamin J. Steinberg
Sara Thiede Stevens  ±
Chelsea C. Stuart
Christine L. Sullivan
Jamie T. Szal
Timothy N. Szal
Nicole E. Tsesmelis  ±
Eric T. Vaughn
Julia Deming Vaughn
Colin Warren Walker
Justin H. Wasfy
Samuel M. Wathen
David R. Webster
Elena C. Wetmore
Magdalena B. Wiktor
Hadley R. Wilmerding
Miriam L. Zichlin
Jessica A. Zimmer
Dianne M. Zurita

Class of 2007
Jorge M. Amaral
Chase D. Anderson
Kenneth P. Antonelli-Friedman
Christine M. Arnold
John W. Barber
Beth Kupferberg Barnes
Sally Bedell
Austin Berescik-Johns
Celia F. Berger
Elizabeth A. Berkule Barber
Susmita Bhandari
Lila C. Bouscaren
Carolyn L. Briganti
Andrew G. Buchbinder
Joseph C. Butler ±
Jaclyn A. Caporale
Jenny G. Carson  ±
Kristen Wei Yunn Chin
Elizabeth A. Chiu
Jerome T. T. Chiu
Erin M. Close
Daniel K. Coleman
Shannon M. Conner
Alexander G. Cook
Emily C. Cooperman
Anastase Peter Dacey
Scott S. Dale
Kevin P. D'Arrigo
Loren D. Davis
Marisa E. Dolan
Elizabeth R. Eberhardt
Jonathan Willard Emery, Jr.
Gonzalo A. Estupinan, Jr.
Abigail G. Garrity
Gabriele S. Geier
Christopher C. Giacolone
Sara J. Glassman
Alexandra R. Glerum
Nader Golsorkhi
Z. Logan Gould
Becket L. Greten-Harrison
Martin K. Grzyb
Lillian M. Gumz
Ross T. Haeberle
John N. Halverson
Jeffrey R. Harrelson
Saiying He
Sarah Hensley-Lapham
Robert A. Hill
Stacy M. Hills
Ian N. Hopping
Courtney L. Howard Hodapp
Juliet Kathryn Izon
Sergio C. Jaramillo
Brendan J. Keefe
Catherine N. Kershaw
Meaghan M. Kilian
Natalie J. Kindred
Kenneth M. Kukish
Devon C. Lawrence ±
Adam M. Leamon
Jessica Leandre
Michael W. Lenihan  ±
Melanie B. Levy
Gregory J. Lines
Brian H. Lorenzen
Nile I. Lundgren ±
Deanna Tito Maheras
Susan C. Mann
Brian William Marsden, Jr.
Anthony G. Massimiano, Jr.
Christopher P. Matteodo
Christina L. McBroom
Meredith G. McCormack
Richard Uwe Montz
Paul H. Mounds, Jr.
Erin K. Ogilvie
Michael Paul Ottariano
Matthew Lee Owyang
Austin M. Park
Adam J. Pattison
Heath A. Pendleton
Geoff Brian Piasio
Alison L. Powers
Alexander Lodge Randall
Samuel J. Rednor
Kimberly G. Riggs
Stewart Pike Royer
Nicholas C. Ryan
Avery A.K.L. Salisbury
Yessenia Santiago
Emily Vaughan Schneider
Tyler Maxwell Simmons
Jon David Simonian, Jr.
Edward D. Slater
Russell Scott Smith, Jr.
Whitney Elizabeth Smith
Molly Carty Sparrow  ±
Nora L. Steinman
Christie L. Stern
Marissa C. Storm
Laurence J. Tooth
Irena V. Tsvetkova
Eric S. Wadhwa
Timothy K. Ward
Jonathan R. Weiss
Theresa P. West
Thomas Roberdeau Wolfe
Jennifer Wrobel
Eric A. Wunsch
Samuel David Zivin

Class of 2008
Shahzad M. Ahmed
Matthew P. Anderson
Meghan S. Apfelbaum
Jason P. Azevedo
Brooks C. Barhydt
Nicole N. Benjamin
Caroline B. Boiardi
Michael T. Bojko
Mikhael H. Borgonos
Rebecca C. Brill
Charles W. Callahan
Alyssa R. Camardella
Catherine A. Carmichael
Angelica J. Castaneda
Andra Chantim
Steven K. Ching
Andrea B. Chivakos ±
Jarvis Coffin IV
Derek B. Cohen
William C. Cosgrove
Kathleen K. Curran
Thu Danh
Natalia Davidzon
Michael F. Dearington
Stephen E. Dilanian
Thomas M. Dolan III
Elizabeth Fritzer Dreier
Cory A. Edmonds
Dana Paulson Eisenman
Brittany B. English
John-Paul Farsight
Adam C. Fine
James C. Finkenstaedt III
Lisa E. Finkenstaedt
Vanessa N. R. Forero
Jonathan G. Fox
James R. Franco
James M. Frawley
Katie B. Frisbie
Lionel C. Garrison
Dionne K. Gordon
Danielle R. Grossman
Emma L. Handy
Amanda Hatfield
Adam D. Hill
Robert J. Hoegler
Alexandra F. Hoffmann
Gwendolyn M. Hopkins
Annette M. Iwamoto
Jacqueline M. Kahan
Sarah E. Knox
Sasha Claire Kravetz ±
Amanda C. Kulik
Ashton W. Lally
Jillian M. Langer
Nicholas P. Lazares
Thomas C. Madding
Andrew P. Maia
Russell W. Martin
Andrew W. Mason
Loren M. Massimino
Robert J. McGrath
Caroline Carpenter Meckel
Torben L. M. Melchior
David E. Millar
Nikunj Oli
Alexander R. Penfold
Jennifer K. Phelps
Stacy L. M. Raboin
Jose J. Ramirez
China L. M. Reichert
Matthew D. Rettig
Charlotte C. Riggs
Julia C. Rosenthal
Matthew T. Sahlin
Emily L. Schnure
Joshua B. Schwerin
Hamill J. Serrant
Kimberly E. Shannon
Hari P. Sharma
Jane R. Shiverick
Robert S. Slater
Michelle E. Smith
Samantha S. Smith
Emily K. Solomon
Tyler L. Sparrow
Victoria K. Sprehe
Code L. Sternal
Christopher L. Stoeckle
Casey A. Sullivan
David P. Sullivan
Erica R. Tabacoff
Kristopher R. Tedeschi
Lindsey J. Tengatenga
Kathleen Fentress Tripp
Aliza S. Turek-Herman
James K. Wallace
Cristina S. Wheeler Castillo
Julie A. Wilkinson
Benjamin J. Willig
Benjamin Yanni-Lazarus
Haley A. Yaple
Audrey V. Zahor
Nadia A. Zahran

Class of 2009
Morgan S. Bowling
Andrew S. Bryson
Alexandra R. Byus
Nicolas R. Cantone
Nicholas H. Chakiryan
Neena T. Chakrabarti
Lauren Turlik Cosgrove
Liana Brown Cunningham
Harry W. Cyphers IV
Delia R. DeBlois
Anne-France Emilie Andree de
   la Mothe Karoubi
Karli Del Rossi
John D. DeMeo, Jr.
Lea C. Dickson
Carrie C. Disa
Maria E. Dixon ±
Jacob M. Donnelly
Samer R. Dweik
Kate R. Dworkin
Laura E. Eckman
Gabriel D. Ellis-Ferrara
Caitlin M. Farrell
Daniel G. Feitel
Thomas P. Ferraguto
Genevieve P. Gadenne
Kaitlin C. Gaffney
Stephanie L. Gisriel
Stephen R. Gretz, Jr.
Lucy P. Grogan
Justin J. Hall
Joanna W. Hill
Matthew S. Hill
Allison B. Horrocks
Christopher M. Houlihan
Daniel G. Hoyle
Devlin A. Hughes
Connor P. Hustava
Brett D. Jackson
Sarah E. Jenkins
Natalie M. Jones
Stephen G. Kates
Nicholas A. Kistner
Piper J. Klemm
Alexandra H. Klestadt ±
Amanda D. Kopman
Patrick J. Kumf
Daniel J. Kupper
Patrick F. Kyhos
Hillary Ladov
John H. Lyden
Brittany D. Lynch
Mary M. Mahoney
Ryan M. Masucci
Elena W. Mayfield
Andrew P. McDowell
Rosemary K. McGuirk
Matthew P. Milner
Christian Montoya
Samantha R. Moore
Samuel G. Moorhead
Jeffrey R. Morales
Scott S. Mussmann
Kumud Nepal
Katherine M. Nichols
Henry N. Noel
Hunter Norte
Jacqueline G. O'Boyle
Jason A. Oxner
Laura T. Pomeroy
Shannon R. Quinn
Andrew G. Rathmann-Noonan
Rachel M. Reece
John C. Rendeiro, Jr.
Chelsey L. Reynolds
John G. Reynolds
Mary P. Rose
Jonathan L. Rosen
Paul A. Rowe
Catharine N. Schoettle
Michael D. Schutzer
Arthur H. Schweitzer III
Juliana B. Sheldon
Griha L. Singla
Michelle A. Snyder
Krystyna Soljan
Barrie M. Stavis
Stephen G. Sullivan
Terrance W. Sullivan
Catherine H. Sweeney
Ashley C. Swiggett
Charles P. Tashjian
Megan E. Taverna
John F. Unghire IV
Michael A. van Beuren
O'Rayan C. Velarde
Schuyler M. Wattendorf
Connor F. Wells
Connor P. Wessels
Kaitlyn L. Wilbur
Kyle D. Winnick
Emily E. Witt
Avery C. Woods
Eleanor L. Worthy
Edward H. Wrong
Alexandra G. Wueger ±
Phillip D. Yeager
Martha Goodwin Zaentz
Rebecca E. Zoller