Classes of 1990-1999

Legend:
± Class Agent
* Deceased 
Class of 1990
Khamis Said Abu-Hasaballah
Lisa Jean Banks
David Ahern Bates
Peter Rustan Bergwall
Elizabeth Hines Bigelow
Erin N. D. Black
Paul Brian
Timothy Charles Britton
David Scott Brosgol
Gail Vera Brussel
Julia P. Burns
Nels Eric Carlson
Suzanne Elizabeth Carroll
Sarah Reed Carter
Ana Lucia Carvajal
Michael Thomas Cavanaugh III
Timothy Quirk Cebula
Denise Ann Chicoine
Vera Hill Clement
Elizabeth Clifford
Robert Ewing Cockburn
Kristin Beth Comstock
David Scott Confair
Mary Agnes Conley
Anthony Thomas Contessa
David Andrew Copland
Frederick Bruce Corbett, Jr.
Steven Michael Coyle
Michael Frederick Davis
Mary Beth Madarasz DeLena
Marie Anne Dempsey
Peter Lockwood Denious  ±
Tris V. DeSalvio
Paul Andrew Diaz
Susan Lois Dixon
Mimi Keller Drake
Jean Smith Elliott
Shannon O'Brien Erdmann
Pamela Hickory Esterson  ±
Elizabeth C. Evans
Alexandra Ewert Farnell
Eva Marie Jeanette Farrar
Jason Harold Farrar
Alan David Fuente
James Scott Gerien
Brett Michael Gering
Jennifer V. Gilbart
Julie Holt Golderer
Ronald James Goodman
Robin Silver Grace
George McElvaine Graham III
Jennifer Burns Gray
John Andrew Greenspan
Fernando Gutierrez Sol
Raymond Thomas Hannan, Jr.
Sarah Crissman Hollington
George Benedict Howard
Christine Ann Hull
Melissa Gold Jelinek
Andrew Wha-Ray Jen
Courtney Brandon Jennings
Gregory Christensn Johnson
Linda DiPaolo Jones
Andrew David Katz
Phoebe Sylvester Kaylor
Laura Helen Kearney
Cynthia Woosnam Ketchum  ±
Anne Bennett Keyes
David Thompson Kilborn
Adam John Kohlhepp III
Sara Moorin Lang
Catherine Louise Leveroni
Helene Kirwan-Taylor
   Lorentzen
William Napier Macartney IV
Cheryl G. MacLean
Caroline Louise Marple
Joseph Paul Marra
Lisa Matias
Christine DiStefano Mawn
Karen Gelormino McCormick
Dawn Browne McGreevey
Sharon Simkiss Merhige
Jane Bearinger Michlitsch
Gregory Broughton Milbourne
Malcolm Eastman Miller
Alexis Brashich Morledge  ±
Katherine Macaulay Mueller
Stephen Iain Murdoch
Walter James Murphy, Jr.
Nancy Edythe Nereo
Francine Mallement Neu
Paul Nikolaidis
Francesca Gallatin Olivieri
Elizabeth P. O'Meara
Daniel Ortega
Laura Ann Page
Kristin Cummings Palmer
Michael Abalos Pangan
Christian Lintilhac Pouncey
Jeffrey Albert Proulx
Katherine Nash Quinn
Gina Tarallo Ribaudo
Thomas Auger Robinson
Thomas Dawson Rowland
Gabin Beth Rubin
Marc Eric Schader
Thomas James Schaefer
Mary-Beth Brescia Selby
Elizabeth Lony Shimpach
Robert John Sickinger
Terrell Davis Smith
Peter Dexter St. Phillip, Jr.
Elizabeth Ann Strammiello
Suzanne Davidson Talbot
William Matthew Thimes
Lisa Page Tomlinson
Katherine Tozer
Jennifer Anne VanCampen
Hope Alison Weiner
Laura Carter Welke
David Andrew Wells
Ralph Blake Williams II
Courtney Cimilluca Zanelli

Class of 1991
Eduardo N. T. Andrade
Edwin Isador Berkowitz
Chandler Bigelow III
Christienne Bethanie Boisvert
Michele E. Bovell
Eric Matthew Braithwaite
William Decker Brick
Sarah Rorer Brown
Frederick McKee Campbell II
Christopher John Carbone
Allison C. Carey
Robin Halpern Cavanaugh  ±
Katherine Hewitt Cherian
Liza Poinier Clendenning
Cheryl A. Constantine
Peter Michael Cram
Laura Elisabeth Crounse
Robert Crane DeLena
Rocco John DeMaio, Jr.
Kate Everitt Denious
Steven Edward Druckman
R. David Ells
Kathryn Brennan Ersevim
Michael Dana Ersevim
Eric Scott Estes
John Frank Francini
Margaret Gerundo- Murkette
Mona Mennen Gibson
Lauren Feldman Goldberg
David Christopher Grant
Matthew Maxwell Greenberg
Frederick William Hadlow
Eric Michael Higgins
Christopher Paul Hinchey
Michelle York Hope
John Radcliffe Hurd, Jr.
Michelle Lee Israel
Anita Joshi
Kangti King
Kimberely Kolesar Krzywy
Susan Nancy Leipman
Jessica Reinis Lister
Margaret Dufour Macdonald
Patrick Thomas McCabe
Mariana Barzun Mensch
Tracy Thompson Miller
Margaret Montgomery Morse
Kimberly E. J. Moussavian
Peyton Tansill Muldoon
Candace N. Mulready
Frances Bruning Paradine
Margery Carol Peskin
Michael Hardison Piper
Aaron Daniel Pomerantz
Anastasia Talbot Prigge
Deborah S. Quoma
John Haller Ramsey II
Jennifer Tesoro Reese
Dylan Keith Remley
Melissa Cuello Remley
Jorge Eduardo Rodriguez
Stephanie Vaughn Rosseau
Christopher Hamilton Dean Row
Kara Molway Russell
Mark Lawrence Russell
Willis Garson Ryckman IV
Jeanne Frances Sanders
Jennifer Leigh Schaefer
David Baker Schiff
Katherine Alexander Sears
Ann Newman Selvitelli
Ashley Lemon Shaw
Noelle Marguerite Shearman
Susannah April Smetana
Kim Starr
Jon Phillip Stevenson
Grace Russell Stewart
Richard Warren Stockton, Jr.
David Christopher Sullivan
Stephen Holbrook Sutro
Katherine Stearns Symonds
Sally Hurtig Taylor
Deborah Dworkin Thompson
Karen Michelle Ward
Kathleen Yeltema Werthman
Stephen Everett Willard
Amy C. Williams
Thomas Neil Williams
Shawn Tylone Wooden
Gioia Molinaro Zack

Class of 1992
Eric Ernest Akstin
Peter C. Alegi
Elizabeth Truglio Allen
Michael Sean Allen
Dawn A. Amore
Sarah Chappell Armentrout
Peter T. Baer
Campbell Duggan Barrett
Christina Bennett
Albert Young Bingham III
Melissa Beal Bingham
Eric Copeland Brown
Matthew Spencer Burfeind
Jennifer Murphy Cattier
Amy Lynn Chiodo
Stephen Alexander Clement
Brenda Zingapan Comerford
Jennifer Nicolette Coppola
Katherine Zipser Crooks
Elizabeth Sullivan Davidson
Megan E. Dennen
William John Dennen
Sarah C. Derman
David Paul Devlin
Courtney Paige Disston
David Willard Dobrydnio
Hilla Drewiacki-Breiman
Frederick Thomas Ducey, Jr.
Louis Dunlap Duff III
Molly Buck Eldridge
Ostrom Enders II
Julian Darnelle Evans
Matthew Trent Evans
Jane Marie Flynn
Kiffi Yalise Ford
Christopher Dyson Foster
Kathryn K. Garvin
Thomas Palmer Gerundo
Allison B. Haupt
Jeffrey Brooks Hawkins
Stephen Houghton Hooker
James Priester Hughes
Christian Robert Johnson
Claudia Diana Jones
Kathleen Ann Kadziolka
Tovah Marlowe Kasdin
Dawn Elizabeth Keane
Andrew Armen Kemalian, Jr.
Harriet Dane Kessler
Alvin Khoo
Jack Hastings Kirkpatrick, Jr.
Elizabeth McDonald Krebs
Henry John Krzywy
William Paul Laplante
Scott Francis Leddy
David Robert Lyman
James Barrows Mackey
Malcolm Fraser MacLean IV
Nicholas James Maglio
Cynthia N. Mamalian
Ashley H. Mason
Marie Teresa Camean Maultsby
Joshua Michael Maynard
Rebecca E. McAuliffe
Jonathan Scott McCormick
R. Michael Meo, Jr.
Dianna Jean Mounsey
Mary Elizabeth Nemickas
David Sanders Payne
Stephanie Spahr Pepper
Deborah Pine
Augusta Reese
H. Jonathan Rotenstreich
Nathan Nettleton Sage
Julia Lynn Scott
Christopher Reagan Shafer
Celeste S. Shepherd
Kathleen S. Signer
Nicholas Jerel Sims
Chapin Stephen Spencer
Holly Darcy Stewart
Miriam Helena Strouse
Ann Busse Sutro
Michael Timotheos Taylor
Neela Anne Thakur
Douglas Scott Tracy
John Thompson Twichell
Matthew Thomas Vaughn
Sara Jo Wayne
Betsy Stallings Welp
Matthew Bradshaw Woods
Phoebe Hildreth Yager
Rachel F. Zinny
Class of 1993
John B. Akasie II
Andrew W. Brick
Paul J. Broderick
Fernando Alberto Cacela
Anthony J. Canata
Jacques E. Cattier
Anthony T. Cirelli
Richard Cleveland Corcoran
Cristin Elizabeth Couzens
Gregory M. Creamer  ±
Amy Secrest Cropp
Stephen R. Curley
Quanti E. Davis
Rachel Totman Davis
Alice Chick Dempsey
Jeffrey Allen Dempsey
Jeffrey M. Devanney
Matthew Drinkwater
Margaret C. Escobosa
Kimberly Lounder Esler
William Paul Esler
Ashley Laura Farrar
Annmarie Fini
Pamela O'Kane Foster
James D. Gaillard
Mark F. Gruba
John Harding
Christopher P. Hart
James M. Hazelton
Jonathan Evans Heuser
Barry Damonte Hudson
Jonathan A. Ives
Brian William Johnson
Elizabeth Player Jones
Allen Gerson Katz
Blair Lindsay Keller
Nathaniel David Kenyon
Catherine Campbell Kessler
Nathanael Greene Kessler
Peter A. Knight
Elissa Raether Kovas  ±
Robert E. Krebs, Jr.
Ann Marie Krupski
Britt Stockton Lee
David J. Lynch
Anthony Macaluso
Lindsey Marshall
Marlo Anne Martin-Jackson
Kelley A. McDevitt-Hooker
Patrick L. McDonald
Larissa Walters Mills
Richard Ainsworth Morris, Jr.
John P. Mullaney
Lloyd A. Nemerever
Cassandra Burns Newman
Timothy P. Noonan
Elizabeth Sassi Norton
James M. O'Brien
Mark Joseph O'Day
Susan M. Olsen
Carolyn C. Pike
Angela DeNicola Player
Minna M. Raffin
Christopher C. Rau
Dana Meachen Rau
Richard E. Rice
Timothy W. Richman
Kelsey Hubbard Rollinson
Jodi A. Rooney
Daniel J. Scanlan
Charles D. Schewe
Rachel Schreier Schewe
Margaret A. G. Sheehan
Michael J. Shiembob
Stephen Taylor Skillman
Tashonna Lorraine Smith
Prescott D. Stewart
Bradley Scott Strahorn
Amy L. Tatko
David M. Taylor
Jennifer Anne Thornton
Scott Alan Toth
Ashley G. Turney
Pieter Louis van der Heide
Scott Welkis
Christopher B. Wiedemann
Christine Hewitt Woerz
Craig C. Woerz
Lynn Marie Wolff
Stephen J. Woodworth
Wendy Yun
Mark Ward Zafra
Domenico Zaino, Jr.

Class of 1994
Francis C. Aitken
Jeff A. Almeida
Melissa B. Almeida
Ashley Robert Altschuler
Katharine Armstrong
Melissa Herring Bailey
Alison Leign Baird
Renee Thibeault Barkley
Adam C. Bastian
Trude E. Bate
Kerstin Sienel Berardino
William R. Berardino
James A. Betzig
J. Harry Blaise
Stephen W. Bruel
Rachel H. Brumberg
Brian J. Burnim
Heather K. Burnside
Peter F. Charles
Margaret Pryor Chase
Ambrose Marc Conroy
Lucy Smith Conroy
David B. Cosgrove
Amy McGill Dilatush
Kya N. Dixon
Jennifer Harley Dromgoole
Jonathan Ingersoll Edwards
Harry Jay Einbender
Frederick Falkson
Jennifer R. Faust
Michelle Falbo Fernando
Sanjeeva Lakshman Fernando
Anne Dillon Fisher  ±
Jacob R. Fisher  ±
Joshua M. Freedman
Louise Messiqua Friel
Daniel Barnaby Gibson
Patrick Francis Xavier Gingras
Gwenn M. Godek
Sandra Polidoro Graves
Natascha Kontny Gundersen
Stephen McMillan Harding
Daniel J. Helmick
Michael M. Henry
Daniel W. Herbert
Mary Tyler Johnson
David M. Jones
Janet York Kastrud
Mark M. Kastrud
Amanda Johnson Kennedy
James Eliot Kessler
Ling S. Kwok
Xen Van Lam
Angela Maria Latina Giliberto
Amy Clark Lucenta
Jeffrey Edwin Lyon
Alexa Becker Maley
Luke K. McCarthy III
Maureen A. McEleney  ±
Joseph Carter McNabb
Suzanne Cahill McNabb
Todd C. Mills
Suzanne M. Molinaro
Abigail Hudson Monahan
Christopher E. Morea
Joshua A. Oliver
Lindsey Cox Page
Bethany W. Patten
Amanda R. Pitman
Jordan M. Polvere
Deborah Watts Povinelli  ±
Charles M. Powell
Cristina B. Pozefsky
Gary M. Rafferty
Michael Joseph Raffin
Clare Schneider Robinson
Timothy J. Rooney
Jeffrey R. Sanford
Martha Smalley Sanford
William Scott Saperston
William Washburn Sargisson
Jay Sherwood Sarzen
Christian A. Sidor
Virginia R. Snow
Thomas S. Socha
Daniel Alexander Staniford
Robert William Stockton
James Scott Talbot
Bret M. Teller
Kenneth S. Thress
Kelli J. Tomlinson
Steffan Christopher Tomlinson
Mark Richard Vesely
John D. Viener, Jr.
Shiying Wang
William Robert Weber II
Timothy T. Yates, Jr.

Class of 1995
Charles R. Adams
Carter P. Agar
Nikki Allmendinger
Patrick T. Ashe
Ami Avitsur
Duncan S. Banfield
James Lackner Barr
Carolyn Barrett
Megan Dorsey Baumgartner
Adam B. Beard
Emily F. Beatty
Stephen Bartley Bettencourt
Robert E. Bligh
Lindsey Miller Boden
Christopher E. Bond  ±
Monica I. Boss
Robert Newton Boyd III
Audrey Stross Brady
William Christian Bullitt, Jr.
Patricia S. Canny
Minerva M. Carrasquillo
Thomas J. Catlaw, Jr.
Matthew T. Champa
Amy Kerrigan Cole
Erin R. Copeland
Shelley B. Coughlin
Patricia S. Cox
Cynthia B. Darling
Jordan Davis
Christopher Donahue
Robert Ambrose Dowling
Heather Joan Dunbar  ±
Paul-Angelo Caballes Espanol
Sarah S. Espanol
Suzanne Patricia Fallender
Vanessa Fertaly
Richard H. Fitzgerald
Katherine H. Fogg
Elizabeth C. Gallagher
Elizabeth Fenwick Garner
Jennifer A. Geertsma
Allison G. Ghandhi
Evan K. Goldberg
Matthew H. Gonzales
Daniel J. Good
Amy K. Graham
Liza Beth Greenwald
Liezel Munez Gunn
Sara Bliss Hamblett
Gilbert Schuyler Havens
Colleen Smith Hayes  ±
Cynthia L. Hinkle
Sarah Menoyo Holch
Laura A. Ingrassia
Elizabeth R. H. Iossa
Larry D. Jacob, Jr.  ±
Kevin C. Jenkins
Mary Beth Jordan
Stephen J. Kane
Samuel H. Kennedy
Peter A. Krawiec
Grace S. Kurdian
Joyce S. Kurdian
Alexander H. Ladd IV
Katherine Mitchell Ladd
Joshua B. Lahey
Whitney LaMotte Cutler
Mary Ellen Lear-Bettencourt
Victoria Lee Ludwin
Jose R. Lugo
Nicholas Tucker MacLean
Matthew R. Marra
Jonathan E. Massey
Susan Gates Massey
Stephanie Mastrocola
Courtney Dann McAdams
Thomas P. McDavitt, Jr.
David B. McKenna
Anne E. McQuaid
Rachel Schneider Mehta
Regina A. Mendoza
Heather McCubbin Mitchell
Brendan S. Monahan
Lea Marie Morrison
Margot Moses
Elizabeth Anning Mullin
Harrison Spaulding Mullin
Ashley G. Myles  ±
Laura Dunleavy Nelms
Benagh Richardson Newsome ±
Joshua P. Newsome
Ryan F. O'Connell
Adam Kyle Ondricek
Jocelyn M. Page
Paul S. Pearlman
Jennifer M. Petrelli
Richard Augustus Phelps, Jr.
Kimberly Rados Powell
Andrew Robert Pyper
Courtney Granet Raff
Christine Siegfried Rampe
Ashvin B. Rao
Lisa Koch Rao
Paul D. Rector
Sarah Cody Rector
Heidi C. Rieger LaFreniere
William C. Roos
Richard J. Rushmore III
Gregory D. Schramm
Ellen A. Scordino
Stephanie Goldstein Scott
Melissa M. Smith
Susan Michelle Stone
Matthew B. Sullivan
Paul J. Sullivan
Robin Leary Taylor
Leah J. Terranova
Julia R. Texeira
Meghan Riley Thress
Peter J. Tighe
Sarah H. Tyre
Christopher K. Valentine
Suzanne S. Vaughn
Eric E. Vensel
Deborah Marshall Vernon
Johanna S. Ward
Mathew L. Warner
Saranne B. Warner
Paul Scott Wasserman
Alexa Y. Whiteside
Jeremy P. Wilmerding
T. Foster Witt III
Joy K. Wright
Alexis C. Yates



Class of 1996
Alexa Zevitas Adams
Sarah Elizabeth Adamson
Aric J. Alibrio
Thomas Russell Appleton II
Pierre A. Bonan
Sara Callaghan Chapell
Amy F. Charles
Elizabeth Ann Cheney Haslup
Henly Cheng
Timothy C. Chick
Stephanie Borynack Clark
Pharoah O. Cranston
Rachel W. Cranston
Angela Maria Donatelli
John Roger Dugan, Jr.
Christopher Michael Edenbach
Christine E. Elia
Carlos A. Espinosa
Erin Morrill Finnemore
Colin Michael FitzSimons
Henry Hazlitt Forsyth
Derek Frederickson
Steven A. Freire
Rebecca H. Gibson
Susan Taylor Gilligan
Julie A. Gionfriddo
Mathew Port Glazier
Jonathan W. Goldstein
Monetha Harris
Christina Lynn Jackson
Demitra E. Jones
Elizabeth Seibert Kappler
Dawn Jacob Laney
Jonathan F. Lenzner
David Lawrence Logsdon
P.J. Louis, Jr.
Robert A. Lovett II
Alexa Raether Maddock
Carl A. Marshall
Yarel Silverio Marshall
Rebecca M. Mendoza
Kathrin Jean Midgley
Beth Louise Molloy
Ann B. Mulcahy
Lindsay C. Murphy
Gregory Joseph Orpen
Anastazia Marie Owsiak
Lindsay R. Perry
Elizabeth Eaton Prevost
Christine Marie Rasmussen
Mark Bradford Reis
Page Fairman Rich
Gregory Michael Ripka
Alexander Santiago
Michael Wylie Schnitman
Jessie Thiele Schroeder
Elizabeth McFarlan Scott
Clifford Segil
Etienne Dovalier Shanon
Erica Lambert Sheehan
Clayton Walter Siegert
Sarah H. Slubowski
Tamar A. Steinman
Julie Swasey
Blackwell Oliver James Taylor
Brian Lawrence Ting
Meaghan Roche Ting
Carolyn Young Toogood
Chase D. Toogood
Carly Ann Toomey
Robert Vincent Toomey
Justin Micheal Van Etten
Katherine Paleczny Viar
Nicole Komposch Weber
Samuel Jennings Whittenburg
Michael Joesph Woitkoski
Keith John Wolff
Neil Joseph Zoltowski


Class of 1997

Mary-Katherine R. Adams
Monique L. Appleton
Elizabeth K. Arnall
Joshua T. Ayers
Gregory E. Bader
Crossan R. Barnes
Hope W. Barton
Robert Kirk Bedell
Karen L. Birgbauer
Alison Blicharz Boyle
Andrew J. Brady
Brittany Boylan Branning
Peter M. Burns, Jr.  ±
Brian D. Byrne
Antonio R. Carreno, Jr.
Carmela Mazzota Cavanaugh
Joseph L. Cerreto
Maritza A. Chow Young
Jennifer A. Dakin
Katherine A. Darci
Caroline Maguire della Penna
Craig V. della Penna
Cristina M. de Zarraga
James D. Evans
Alyson Guild Freeman
Elizabeth E. Gaby
Matthew Alex Geertsma
James E. Gilbert
Brian L. Gordon
Alyson R. Grzyb
Peter C. Guiney
Ashley Hammarth
Peter R. Hannan
David L. Hava
John W. Hosmer III
Carroll S. Jacobs
Angus G. Jennings
Mary Beth Kelly
Yiming King
Gary A. Koenig
Kenneth C. LaFreniere
Jill Romano Langlais
John H. Lawrence
Tara Connelly Lawrence
Timothy S. Lishnak
Lauren Peterson Logsdon
Paul G. Lordan
Rhonda Haynes Luck
Ashley Evans MacDonald
Matthew D. Medeiros
Amily Dunlap Moore
Nicholas Gould Morehead
Masumi Maximilian Nakamura
Robert R. Norton
Monica Lynn Novomisle
James J. O'Hare IV
Laura B. O'Hare
Blair McGinnis Pearlman
Arielle L. Perry
Michael S. Poremba
Melissa J. Prober
Jeffrey J. Pyle
Susu Gilson Ribaudo
Laura A. Rigolosi-Ibarguen
Nedret Abrahamson Rix
Susan K. Rodney
Shaakirrah R. Sanders
Sarah L. Scarborough
Anne Kearney Staniford
Agnieszka Stepinska
Daniel J. Strening
Molly Goggins Talbot
Lara Cogliano Thompson
Joseph Vincent Tranquillo
Jeffrey M. Vencus
Tyler A. Wigton

Class of 1998
Benjamin S. Appleyard
Kyle J. Armstrong
Kera W. Aronson
Talia Kipper Ausiello
Stephen David Baker
Ana-Marie Barlick
Robert T. Barlick, Jr.
Christopher P. Barton
Nathan T. Bell
Katherine Elizabeth Bisbee
Claudine L. Bitel
Scot S. Blair
Jessica S. Brierley
Anna L. Brown
Kelly V. Carleton
Jason M. Chung
Tristin A. Crotty
Glenn A. Cucinell
Regan Farrar Cucinell
Anthony D. Dell'Aera
James Britten deVeer
Christian F. Dick
Amanda T. Dougherty
William R. Draper II
Susanne W. S. Drescher
Katherine DeConti
   Duckworth-Schachter
Michael J. Dundas
Walter Allan Edmiston III
Sarah Anne Cutler Franklin
Jonathan C. Freeman
Carolyn A. French
Robin E. Z. Gabriele
Benjamin Jon Golas
Ronaldo C. Gonzalez, Jr.
Daniel Frederick Greene
Michael A. Guillorn
Erik T. Gustafson
Michael Franklin Haberkorn
Thomas W. Hazlett
James F. Heneghan
Adam C. Horwitz
Caera Byrnes Horwitz
Abiah Folger Karthauser
Jonathan N. Kfoury
Shahryar Khan
Corinne T. King
Kristopher B. King
Valerie Hanna Kitay
Meagan C. Klahre
Alisa Boll Kurian
Adam T. Kurth
Erica Hammer Lishnak
Levi David Litman  ±
Timothy E. Lynch
Peter C. Mangione
Bradley D. Mannal
Douglas C. McAdams
Kushan D. Moonesinghe
Matthew W. Morse
Candice M. Mulcahy
Sara Michel Osberg
Christina A. Palmese
Ellen Newman Petrov
Timothy Joseph Plant
Kirsten G. Randolph
Timothy C. Rath
Christina J. Rideout
Adam S. Rix
James B. Rodrigues
Sara Wohlgemuth Roth
Thomas E. Ryan, Jr.
William P. Safarik III
Alexandra P. Samala
Sasha M. Schwartz
Seth M. Schwartz
Christina Tsoules Soriano
K-Yun J. Steele
Toni D. Stewart
Meredith Sundman
Morgan Rissel Tarr
Lisa Davis Tranquillo
Rebecca C. Trump
Jessica Lockhart Vincent
David M. Weiner
Michael Lawrence Weiner
Timothy L. Whipple
Geoffrey R. Zampiello  ±

Class of 1999
Ernesto C. Anguilla
Marisa E. Askew
Sasha Mardikian Bainer
Emily Osborne Barnes
Michelle L. Basile
Carolyn S. Berndt
Rachel R. Botts
JoEllen Viola Brodeur
Cornell R. Burnette
Caroline M. Chick
Sarah McGowan Cregan
Steven J. Czak
Beth B. Deegan
Robert J. Deegan
Jennifer G. Erensen
Jon B. Erensen
Christina S. Farren
Emily Cihon Fehnel
Holly S. Feller
Liesl V. Fields
Brooke M. Fisch
Megan L. Fowler
Jason D. Gabriele
Matthew J. Glassman
Robert Neal Goldsmith
Alexander D. Hazelton
Tara K. Joyce
Julianna M. Katrancha
Elizabeth Wood Keller
Susan Eveline Kemalian
Sara Maier Ketchum
Patrick Michael Klauss
Jolanta A. Kordowski
Aaron Scott Kuney
Catherine B. Kurz
Rachel J. Lee
Steven J. Longley
Amelia E. Margolis
Nicole P. Markelz
Allison Lanzetta Martaniuk
James B. Mattison
Stephanie C. McAdams
Susan J. McBarnet
Camilla E. McGraw
Heidi N. Muccifori
Alfred J. Olson
Bianca Wright Olson
Elizabeth A. Paluck-Rath
Christopher M. Parish
Andrew Christian Reilly
Terry J. Rifkin-Wasserman
Kelly F. Roberts
Benjamin C. Rohn
Jamie Lynn Roseman
Alyssa A. Schoenfeld
Bradley J. Serton
Megan L. Shea
Maureen Smith St. Germain  ±
Daniel W. Sullivan
Katherine McLaren Sullivan
Nicole M. Sullivan
Andrew J. Torrant
Wat H. Tyler
M. Paige Vollmer King
Kathryn Quigley Walker
Caroline L.O. Wallach
Malalai Wassil-Wardak
Emily T. Whitney
Sarah M. Widor
Kathleen M. Wilkinson
Michael J. York
Legend:
± Class Agents
 * Deceased