Classes of 1960-1969

Legend:
± Class Agent
* Deceased 
Class of 1960
Hodell Anderson
Malcolm B. Barlow
John W. Bassett
A. Timothy Baum
Robert G. Beaven
Raymond J. Beech
Russell F. Bjorklund
Neboysha R. Brashich
Sanford A. Bredine
Richard M. Brenner
Charles A. Bridley
Edward W. Brink
Joseph A. Broder
Edward R. Chalker II
David W. Chase
Edward M. Cimilluca
Stephen D. Clahr *
Carrington Clark, Jr.
Gordon W. Clarke, Jr.
Neil W. Coogan  ±
Lloyd M. Costley
Christopher William Davenport
William Gaspard de Coligny
Roger D. Emley
Arthur O. Enquist *
Weymouth Eustis
Jerome Farnsworth
John D. Flynn, Jr.
Bruce H. Frank
Louis P. Gerundo, Jr.
David A. Golas
Arnold Goldstein
Kenneth S. Greenwald
Frank R. Gudas
Ernest M. Haddad
Richard P. Hall
Charles M. Hawes
William P. Hunter
Robert G. Johnson
Daniel S. Jones
Lee H. Kalcheim
George P. Kroh
John D. LaMothe, Jr.
Robert E. Landry
Roger A. Leclerc
David B. Leof
Matthew A. Levine
Morris Lloyd, Jr. *
Kenneth J. Lyons
Richard E. Machol
George F. Mackey
John Whittier Mason
Charles J. Middleton
Robert S. Morgan
David J. Narins
Michael D. Norenberg
Robert A. Pedemonti
John A. Peters
Marvin W. Peterson
Anthony S. Phillips
George H. Raynor
Michael P. Rhodes
Grosvenor H.L. Richardson
Bruce McF. Rockwell
Barry G. Royden
David M. Russell
Robb N. Russell
David A. Rutherford
John L. Rutledge
Alan K. Salmon
Peter T. Schmitt
Allen M. Schneider
Curtis M. Scribner
Edward W. Seifert
Michael A. Sienkiewicz
Robert N. Spahr
Richard J. Stec
Richard Stenta
Richard W. Stockton
Bruce Stone  ±
Peter R. Strasser
George Strawbridge, Jr.
Lamont D. Thomas
Burton Tiffany
James A. Tilzer
Peter Tsairis
John W. Wilcox
John F. Woolley, Jr.
Myron J. Zitt

Class of 1961
Donald P. Anderson
Salvatore T. Anello
I. Jackson Angell
Ronald A. Blanken
Harold F. Boardman, Jr.
Franklin L. Brosgol
Robert L. Brown
Andrew B. Cantor
Joseph E. Colen, Jr.
Tristram C. Colket, Jr.
George Robert Crolick, Jr.
Robert Andrew Dinsmore
Guy Orlando Dove III
Richard Arnold Druckman
Hugh W. Ewart IV
Donald J. Fish
Andrew H. Forrester
Conrad Gage
Carl E. Giegler
Frank H. Gleason
Arthur W. Gregg
Alexander McClure Guild
Spike Gummere
William L. Handler
W. Neal Haynie
John B. Henry
Peter A. Hoffman
S. Robert Italia
Warren P. Johnson
William P. Kahl
John P. Karvazy
Michael K. Kauff
Bradford W. Ketchum, Jr.
William Kirtz
John E. Koretz
Peter H. Kreisel
John H. Leatherbee, Jr.
George P. Lynch, Jr.
Roger W. MacMillan
Robert Marvel, Jr.
Robert F. McCammon, Jr.
Roderick McRae, Jr.
Thomas A. Musante
Daniel A. Myerson
David L. O'Brien
George R. Pare
Dale N. Peatman
Michael S. Perlman
Richard A. Phelps
Ronald J. Polstein
Peter S. Postma
Michael J. Quigley
Robert M. Rodney, Jr.
John E. Romig
John P. Rorke
Richard H. Schnadig
William P. Scully
Edward P. Seibert
Leon O. Shaw
Del Alan Shilkret
Warren James Simmons
Ronald Starr Steeves
Lawrence G. Steiner
Vincent R. Stempien  ±
Douglas T. Tansill  ±
George A. Tattersfield
Daniel G. Thurman
Evan J. Tilley
Curtis L. Turner
E. McIntosh Wiener
Arthur H. Wiley
Thomas B. Wilson
Robert S. Wood
Robert L. Woodward, Jr.
Walton Zelley, Jr.
Carl Scott Zimmerman

Class of 1962
Ernest J. Anastasio
Douglas K. Anderson
Guy K. Anderson
Samuel Bailey, Jr.
John H. Baker, Jr.
Ian Y. Bennett
Charles H. Bishop, Jr.
Edward S. Blackwell III
Robert A. Borawski
Robert B. Bowler III
Bruce Kirkwood Brown, Jr.
J. Dorsey Brown III
Thomas F. Bundy, Jr.
William G. Chase, Jr.
Charles H. Classen, Jr.
Steven J. Cool
Michael Whittington Creighton
Francis Joseph Cummings
Richard Campbell Cunneen
Rodney Dean Day III
John Arthur Wigmore Densem
Fred MacLean Dole
William M. Duncan
Henry W. Farnum, Jr.
James K. Finch II
Robert J. Floriani
Richard S. Francis III
Richard S. Gallagher
David F. Gates
John S. Gittins
Edward T. Goodman
Jerry B. Gough
Jonathan G. Granger
David A. Grant
Robert J. Gross
Theodore H. Hageman
Ross D. Hall
Lawrence R. Harris
Robert M. Harting
Richard O. Hill, Jr.
Charles L. Hoffman
Robert M. Hopkins, Jr.
Charles W. Johns
Roland T. Johnson
Thomas S. Johnson
Donald H. Jones
John W. Kapouch, Jr.
Robert J. Kelleher
Frank R. King, Jr.
Richard P. Kroczynski
William D. Lackey
Paul J. La Rocca
William S. Leahy, Jr.
Bruce E. Leddy
Barnett Lipkind
Thomas Lloyd
Stephen H. Lockton
David A. Lynde
Robert Macleod
James E. Maryak
James S. McAlister III
G. Peter M. McCurrach
William G. McKnight III
Robert C. McNally
W. Bruce McPherson III
Peter J. Meehan  ±
Donald D. Mills
William H. Mitchell III
C. Baird Morgan, Jr.
Peter B. Morrill
Roger E. Nelson
Robert C. Nielsen
John C. Norman
Masao Okazaki
Donald A. Papa
Kenneth Pedini
Oliver Perin
Donald A. Pine
William M. Polk
Frederick M. Pryor
George I. Rand
George A. Raymond
William C. Richardson
F. Bruce Robinson, Jr.
Dennis B. Rodgers
Robert J. Roxby
Allan M. Rudnick
Mark Shapiro
Jeffrey G. Sheley
David W. Sifton
F. Clawson Smith
David W. Strawbridge
Paul R. Sullivan
John C. Syer
Il Hi Synn
David D. Thomas
David P. Traut
Daniel B. Tuerk
William H. Turner III
Coenraad van der Schroeff
David A. Wadhams
Theodore A. Wagner
Ralph R. Warren
Richard A. Werner
James P. Whitters III
F. Peter Williams, Jr.
David Edwards Wilson
Phillip M. Wilson
James Donald Woodruff, Jr.
George M. Woolsey
William A. Wurts
Albert Zakarian
Cummings V. Zuill, Jr.

Class of 1963
Kenneth D. Aldrich, Jr.
John M. Alvord
Robert D. H. Anning
Frederick L. Ashworth, Jr.
Thomas R. Berger
James F. Blair
Marshall E. Blume
Robert E. Bond
Robert P. Bordogna
David C. Brackett
David C. Brewster
Robert L. Burger
Robert E. Bylin
Thomas E. Calabrese
Richard S. O. Chang
Lee G. Chirgwin
J. Dudley Clark III
Rufus P. Coes, Jr.
Phillip W. Correll
Stone D. Coxhead
George Alexander Creighton
John Charles Crowley
James Laurence Davison
John Charles DePrez, Jr.
Robert Kimball Dickson, Jr.
Richard D. Field
Wilfred C. Files, Jr.
H. Richard Gooden
George A. Guiliano
Stephen H. Haarstick
Thomas C. Halloran
Hunter B. Harris
David D. Holroyd
William C. Howland  ±
Ray H. Hutch
Timothy W. Johnson
Wiley A. Jones, Jr.
Eli Karson
Victor F. Keen
John A. Kent
Robert C. Knox III
Thomas R. Knox
Walter E. Koch
Robert C. Kraut
Jacob S. Kriteman
Richard L. Kroll
Peter D. Landerman
Timothy F. Lenicheck
Andrew B. Lewis
Warren L. Linberg
Carl B. Lundborg
Stanley J. Marcuss, Jr.
Hunter M. Marvel
J. Rodney Mattison
Henry L. May IV
Thomas G. McCord
Robert M. McElwain
Malcolm M. McGawn
Charles H. McGill III
Robert Gerrish Millar, Jr.
Paul R. Milus, Jr.
Charles J. Minifie
Steven J. Molinsky
Martinus Hoffman Nickerson
Richard C. Nygard
Daniel L. Ostapko
Stephen L. Perreault
Lee A. Perron
David M. Post
Edward H. Raff, Jr.
David A. Raymond
Lloyd L. Reynolds
Scott W. Reynolds
Perry D. Rianhard
John M. Richardson
Rowland Ricketts, Jr.
John A. Robb
Michael A. Schulenberg
Theodore W. Scull
Wilbur Shenk III
Peter M. Sherin
David M. Shields
Robert C. Spitzer
G. Carroll Stribling, Jr.
William R. Talbot, Jr.
Harvey W. Thomas, Jr.
Jonathan Tiefenbrun
W. James Tozer, Jr.
Robert R. Tyndall
Richard W. Ulbrich
Harold K. Vickery, Jr.
W. George Viering
John S. Waggett
John W. Wardlaw, Jr.
John D. Watson
David H. Webster
Kurt A. Wetzel
Richard W. Wheelock
Gerald A. Winer
Stanley Anders Yocom, Jr.
Cyril Yonov
Ihor G. Zachary




Class of 1964
David J. Ahlgren
M. Phineas Anderson
Robert S. Anderson
Allan S. Atherton
Kenneth R. Auerbach
William H. Avery, Jr.
Harding F. Bancroft, Jr.
Arthur Bobruff
Ronald E. Brackett
Steven R. Bralove
Richard T. Brown
William W. Burnham
David R. Case
John H. Churchman, Jr.
Thomas E. Cone
Timothy Heywood Crawford
James Laird de Vou
Bertram E. Feingold
Michael A. Feirstein
Vincent Fiordalis II
Charles T. Francis
Geoffrey T. Freeman
Christopher T. Gilson
John R. Gordon
R. Scott Gregory
Michael Grossman
Richard C. Hallowell
David B. Harrison
Peter K. Hayes
E. Michael Heid
Francis B. Jacobs II
Thomas P. Jones III
George A. Kellner
Peter Kinzler
Frank Kirkpatrick
Charles R. Klotz
James A. Lapenn
Barry J. Leghorn
Kiau M. Loi
C. Michael Malm
Joseph R. Martire
Donald L. McLagan
Christopher J. McNeill
Samuel L. Milbank
Fred R. Miller
Sterling P. Miller
Robert H. Mitchell
Thomas J. Monahan
John T. Morris, Jr.
Edward J. Mosher
William B. Notman
Peter D. Orr
Richard E. Pastore
Francis B. Peckham, Jr.
Theodore T. Pettus
Sidney S. Quarrier, Jr.
Arthur J. Querido
Juri Randmaa
Richard J. Ravizza
S. Robert Rimer
Edward P. Roberts, Jr.
Robert D. Rodner
Richard J. Rushmore
Daniel A. Saklad
Fred E. Schaltegger
Thomas W. Singleton
Joseph J. Sinicrope
Carl M. Sommer
J. Ronald Spencer
Robert Spencer
J. Snowden Stanley, Jr.
Bruce L. Stevens
C. Gilbert Storms
Donato A. Strammiello
James E. Tetro
Jeffrey P. Thomases
David H. Tower
Edmund S. Twining III
Daryle L. Uphoff
David V. Wadsworth
Keith S. Watson
Bruce A. Waxman
Morris G. Weaver
John L. Westney, Jr.
Dana White
Thomas B. Wiltbank
Kenneth M. Wiltsek
John H. Witherington, Jr.
Arnold S. Wood, Jr.
David C. Woolman
Ronald E. Yates
Otto Zinser

Class of 1965
Robert M. Arensman
Mark G. Aron
Frederick Christopher Arterton
Stanley L. Bagan
Edward E. Baker, Jr.
Robert W. Bangert, Jr.
Bernard A. Barber
Bruce J. Basch
R. David Beck
Richard P. Beck
Park Benjamin III
Roger M. Bernstein
Richard H. Beyer
E. Thayer Bigelow, Jr.
Frederick H. Born
Gordon H. Boultbee
William A. Brigham
Robert C. Camp
Leonard H. Candee
Nicholas I. Cantor
Roland R. Carlson
E. William Chapin, Jr.
William H. Chew III
Danny S. Clark
John K. Clement III
Samuel C. Coale
Dexter S. Cook
G. Barney Ellison
John H. Ellwood
Andrew H. Fairfield
Thomas E. Galvin
Edward P. Gamson
Richard G. Gann
Thomas A. Garson
Royal J. Gay
Steven W. Golann
Joseph Goldberg
David J. Graybill
William P. Gregg, Jr.
Charles E. Hance
Robert W. Hartman
Thomas J. Henry, Jr.
James S. Hiatt
Mark Hobson
Daniel Hoffman
Peter B. Hollenbeck
Creighton R. Hooker
Philip K. Hopke
Henry H. Hopkins
Louis A. Huskins
Mark E. Johnson
John D. Joralemon
J. Marc Kadyk
Alan Kardon
Ralph V. Katz
Thomas J. Kelly
Diethard Kolewe
Jerome H. Liebowitz
Henry A. Lindert *
Vincent S. Lombardo
John W. Losse
Robert H. Mason
Peter W. McCalmont
Renwick S. McIver, Jr.
Christian K. Messenger
Robert G. Mitchell, Jr.
Joseph G. Moore
Stevenson D. Morgan
Robert F. Morisse
William B. Morrison
Sebastian Mozzicato
Peter W. Oldershaw
J. Roberto Orellana-Milla
Vincent W. Oswecki, Jr.
John A. Parlin III
Philip S. Parsons
Brewster B. Perkins  ±
Seymour Perkins III
Patrick G. Pierce
Riess W. Potterveld
Frederick C. Prillaman
George C. Robinson
Louis M. Rogow
B. Peter Rohman
Edward C. Rorer
John M. Rozett
John E. Sawicki
F. Carl Schumacher, Jr.
Bradley H. Sevin
Harvey F. Silverman
Jon D. Simonian
Andrew D. Smith
Richard Austin Smith, Jr.
Thomas S. Snedeker
David R. Sotter
Peter A. Sturrock *
Robert C. Wallis
George B. Wendell
Thomas E. Whalen
David Owen Williams
Gilbert P. Winter
James L. Woodcock
Thomas Bell Woodworth
Merrill A. Yavinsky
P. Rhoads Zimmerman

Class of 1966
Bruce R. Alexander
Thomas W. Anderson
Peter R. Atwood
Donald D. Baker
Ernest Clifford Barrett III
Edmund S. Bartlett
Michael G. Bassen
Thomas M. Beers, Jr.
George K. Bird IV
Michael C. Bley
C. Anthony Bougere
William O. Brachman
Douglas Braidwood
Paul H. Brundage
Frederick K. Burt
William R. Carlson
Raymond J. Cavanaugh, Jr.
Stephen J. Chaplin
Thomas Matthew Chappell
David C. Charlesworth
Richard H. Charney
John C. Cosgrove
Frank Stanton Deland III
Jeffrey Bruce Dierman
Ronald Morrey Diner
Dennis Dix, Jr.
Paul Chase Draper
Peter Duran
William J. Eakins
Robert Egleston
Carl Ellison
Thomas R. Franklin
Martin Gall
Roy F. Gilley III
Robert Golub
Brian A. Grimes
Elton W. Hall
M. Christian Hansen
John H. Harris, Jr.
Laurence B. Henriques, Jr.
Joseph A. Hourihan  ±
Samuel D. Kassow
James B. Kilgore
Richard P. Kuehn
Edward R. Landes
Randolph M. Lee
John A. Lenhart
Edison Lewis
David Lloyd
Randolph K. Locke
Dwight M. Lundgren
Ian C. S. MacGregor
Malcolm Marshall, Jr.
John R. Martineau
John A. Mason, Jr.
Charles K. McClure III
Christopher J. McCurdy
Timothy W. McNally
Gerard R. Miller, Jr.
Michael A. Moonves
Joseph J. Moore III
David V. Peake
William C. Pickett III
W. Scott Plumb
John C. Pogue III
Richard C. Rissel
Paul Rizauckas
William A. Roos IV
Mason G. Ross
John M. Sartorius, Jr.
Lindley C. Scarlett  ±
Arnold I. Schwartzman
William H. Schweitzer *
Robert A. Scofield
Thomas K. Seddon
James W. Shepard
Robert H. Shipman, Jr.
E. Timothy Sniffen
Robert B. Stepto
Scott W. Sutherland
John C. Telischak
John F. Tilki
David P. Trachtenberg
Bennett Tribken
John M. True III
Rodman E. Van Sciver
Gunnar E. Walmet
Daniel H. Waterman
Charles W. Weston IV
Jeffrey T. Witherwax
John L. Wodatch



Class of 1967
Alan F. Barthelman
Jay E. Birnbaum
Donald M. Bishop
William Block, Jr.
Robert A. Boas
Albert J. Bosch
Robert A. Bose
William H. Bradbury III
Gilbert G. Campbell
Nicolas A. Cotakis
Robert Alan Craven *
Josias Jenkins Cromwell II
William Joseph Crossland
Daniel John Cruson, Jr.
Harold Robert Cummings *
Reginald Gregory DeConti
Christopher Edward Doyle
Robert F. Ebinger, Jr.
Allen R. Elstein
Sherman Farnham, Jr.
Michael J. FitzSimons
Jeffrey J. Fox
William T. Fox III
William G. Franklin
James S. Gardner
David J. Gerber
William P. Getty III
David H. Gordon
Philip G. Gulley
W. Dan Haden III
David W. Haight
John D. Hevner
D. Seeley Hubbard
Penn Hughes
Edward B. Hutton, Jr.
David G. Inwood
J. Alan Kataja
Richard F. Kemper
David C. Kent
W. Wesselink Keur
Paul R. Kroekel
Charles Kurz II
Alexander H. Levi
Donald L. Livingston
John G. Loeb
Frederic G. Ludwig, Jr.
Peter L. Milford
Robert Adair Moore
Robert A. Moss, Jr.
Edward J. Mullarkey
James L. O'Connor
James H. Oliver  ±
Nicholas R. Orem
Anthony S. Parisi
Charles R. Perrin
Spiros L. Polemis
Robert H. Ratcliffe
Richard W. Rath, Jr.
John R. Ray, Jr.
Thomas C. Ripley
Allen J. Rovner
G. Theodore Ruckert
Thomas L. Safran
Morton E. Salomon
Charles J. Sanders
Frederick J. Sanders
Thomas E. Sanders
Richard A. Schaaf
Paul J. Scheinberg
R. Strother Scott
Walter R. Seibert, Jr.
Mark H. Shapiro
William D. Siegfried, Jr.
George R. Sommer, Jr.
Richard S. Stultz
Robin B. Tassinari
James F. Taylor
Luther L. Terry, Jr.
Robert B. Trainer, Jr.
Robert W. Tuttle
David D. Ward
Howard L. Wattenberg
Michael A. Weinberg
Alan S. Weinstein
Alexander W. White
George I. Whitehead III
Calhoun W. Wick
Warren Wiegand, Jr.
Harry C. Wood II
J. Richard Worth
Lucien Wulsin, Jr.
Thomas M. Zarr

Class of 1968
Peter C. Alsop
William B. Bacon
George H. Barrows
Donald L. Basch
A. James Behrend
Paul F. Bellows
Stuart M. Bluestone
David M. Borus
Kenneth R. Button
Donald E. Callaghan
Frederick C. Castellani
Michael P. Conforti
Rodney C. Cook
P. Keely Costello
Richard E. Coyle
William Charles Danks
William Kenneth Dickey
David Hall Dillenbeck
Morris Disston
Stephen Keller Dome
Stuart E. Edelman
Elric J. Endersby
Richard B. Everson
George M. Feldman
William B. Fisher
Michael H. Floyd
John D. Fox
Robert D. Glassman
Daniel L. Goldberg
Lewis J. Goverman
Peter A. Greene
Alan Griesinger
Walter L. Harrison
Malcolm L. Hayward, Jr.
Alvah V. Hinckley III
Christopher B. Howard
Peter R. Hyde
Bennett C. Jaffee
Paul H. Jones
Glenn S. Kersteen
Stanley J. Kosloski, Jr.
Michael L. Kramer
David G. Lauretti
Michael E. Lestz
Carl M. Levitsky
William E. MacDonald III
Charles A. Maddock
A. Raymond Madorin
Donald G. Martin
Stuart J. McCampbell
George D. McClelland
Christopher McCrudden
Joseph E. McKeigue
Richard G. Meloy
J. Peter Melrose
Keith M. Miles
John C. Miller
George V. Minukas
James L. Monks
Franklin H. Moore
Douglas M. Morrill, Jr.
Richard Paul Morris
Thomas I. Nary
Robin P. Neary
Ralph C. Oser
Ed K. Ota, Jr.
Kenneth G. Pavel
Harry T. Peet, Jr.
Philip W. Pennington
Stephen Peters
Robert S. Price, Jr.
Parker H. Prout
Gerald C. Pryor
Richard D. Pullman
Paul E. Raether
Stephen S. Rauh
Patrick M. Redmond
Michael J. Richmond
Joseph B. Riker
Lawrence H. Roberts
Walter W. Roemer
Robert A. Rundquist
Barry M. Sabloff
Joseph P. Saginor
Richard S. Shepard
Lawrence J. Slutsky  ±
William P. Spigener
Geoffrey S. Steinemann
James L. Stuhlman
Paul K. Sutherland
James L. Swanson
Sheldon Tilney
James T. Townsend
Richard A. Tuxbury
John N. Van Dam
Andrew G. Watson
Richard Weingarten
Charles J. Whipple III
Ralph G. White
Ernest H. Williams, Jr.
David M. Wilson
Brian W. Woodruff

Class of 1969
Laurence E. Ach
Edward A. Adler
Irving H. Agard III
Keith D. Allaire
Henry W. Barkhausen
Peter A. Berger
Franklin L. Bridges III
Christopher J. Briggs
B. Paul Bushueff, Jr.
Wayne D. Butz
Michael J. Cancelliere
William G. Canning
Michael L. Carius
Joseph J. Casalone
Kenneth R. Casey
Peter C. Chick
James E. Clair, Jr.
Joseph M. Connors
Theodore F. Cook, Jr.
John R. Cooper
William F. Cordner, Jr.
Harrison Shull Davis
Edward Wallace Doyle
Charles L. Duffney, Jr.
A. Scott Duncan
William Thomas Duncan
Mark A. Edinberg
Carl Hess Fridy
Andrew E. Friedman
Anthony H. Furman
Wilbur A. Glahn III
Jeffrey W. Gordon
John P. Gregg
Richard S. Grier-Reynolds
Peter T. Grossi, Jr.
Richard G. Hammell
H. Scott Haskell
William A. Hastings
R. Anderson Haynes
Richmond S. Hendee
Joseph S. Hessenthaler
Thomas P. Higgins, Jr.
Edward S. Hill
Richard L. Hoffman
Stephen L. Hopkins
James G. Jakielo
Don P. Johnson
James T. Jones
Hugh Kenworthy III
Miles B. King
Richard G. Knapp
Roger F. Knight
David E. Knowlton
Kenneth J. Kobus
Donald C. Kraus
Wayne E. Lenik
Alan H. Levine
Victor R. Levine
John F. Levy
Lloyd Alexander Lewis, Jr.
Michael D. Loberg
Stephen R. Lundeen
William L. MacLachlan
Arnold B. Maltz
Haig G. Mardikian
William K. Marimow
Craig W. Markert
Andrew H. Massie, Jr.
Peter Flagg Maxson
H. Graham McDonald
Alan M. Mendelson
Michael M. Michigami
Marvin E. Miller
Peter M. Miller III
Harry V. Osborne II
Michael A. Peck
George Michael Pennell
Kenneth R. Phelps
Keith M. Pinter
Charles E. Piper
Tan J. Platt
David L. Pollack
Frederick W. Prelle, Jr.
Nathaniel S. Prentice  ±
Don K. Rehse
T. Jeffrey Reid
John W. Rice
James S. Robertson
William B. Rosenblatt
Zygmund Roth
Craig C. Schroeder
Barry G. Sheckley
Robert E. Sherrill, Jr.
George T. Simon
Alfred L. Singer
Henry J. Snavely
Stephen G. Soule
Lawrence O. Spaulding, Jr.
John H. Stevens
Chris Wendell Tewell
Brian Keith Titus
Thomas L. Tonoli
James B. Tyler III
Frederick A. Vyn
Larry H. Whipple
Thomas M. Zarchy
Legend:
± Class Agents
 * Deceased