‚ÄčA member of the Trinity Women's Softball Team

Friends

Legend:
 * Deceased 

Michelle & Joseph Acca
Alethia Adamson
Steven Adler
Jennifer J. & Kevin Ahern
Marellen Johnson Aherne W'65
Delilah Dee Ainsworth W'54
Jorge Alatrista
Danielle & Kevin J. Albert
Charlessa W. & R. Douglas Allen
Maria S. & Antonio Almeida
Elizabeth F. & John S. Anderson
Mary E. Denefe & Mark M. Anderson
Marion Andrews
Jose Antunes
Kenneth Arce
Linda & Roger Astmann
Ellen B. & Judah B. Axe
Paula E. Bacolini
Stacie M. Bakios
Jose S. Barbosa
Sarah B. & Larry A. Barden
Steven J. Barraco
Heather Bartholomew
Karen T. & David W. Batson
Barbara & James Battis
Douglas H. Beattie
Juliette & Jerry Beckmann
David Booth Beers
Gary G. Benanav
Tony Beninati, Jr
Maria E. & Antonio M. Bento
Therese B. Berg W'51
Malcom E. Berman
Antonio Bernardino
Marcia & Brian R. Bidwill
Cheryl A. Birch
Jonathan Bissett
Lynn C. Blackwell
Dorothy M. & Philip Bognar
James L. Bosland
Kathleen C. & Paul C. Bosland
Rose Marie Boudreau
Sarah M. Boudreau
Janet C. Bouldin W'58
Paul Bourdeau
Sarah F. Bowden
Allen R. Boyce
Zenalia Conceicao & Francisco Manuel Braga
Samuel Braga
Joanne T. & James Guy Breen III
Elizabeth Lodge Bremer W'66
Sybille Brewer W'55
Edenfield Brown
Mary Ellen J. Brown
Jane Thierfeld & Stuart J. Brown
Elise C. Browne
Marie Brundage W'50
Olga V. Brynga W'48
Joyce C & Harold C. Buckingham, Jr.
Jane M. Buffum W'52
Sydney H. Buffum W'52
Alison M. & Michael A. Burke
Meredith Burns W'97
James G. Buttfield
Palmira & Jose A. Caetano
Donna Lee Campbell
Michael E. Cannon
Thomas P. Cari
Donald N. Carlow
Munroe Carter
Anibal N. Carvalho
Margaret W. Casey
Maria Idalina & George F. Castro
Anabela P. & Paulo J. Cerdeira
Dorothy Chekas W'58
Janes J. & Lawrence M. Chiles
Manon-Lu Christ
Charles J. Christie
Amy L. Cistulli
Lowry M. Close
Frances A. & Stephen P. Cobb
Rose & Theodore F. Cocca
Maria Luisa & Ligio T. Coelho
James N. Cohen
Eartha A. Collins
Michael C. Condelli
James Conderino
Jane M. Condron
Catherine H. Connor
Christopher Corcoran
Elsa J. & Juan Correa, Jr.
Jose D. Correia
Cheryl Coffman Coryell W'65
Kevin Costello
Eusebio Coutinho
Carlos L. Couto
Glen Coverdale
Christopher Cowles
Edward R. Cowles
Michele R. Craven W'67
Ellen Craw
Linda H. Crosby
Quita V. Cruciger
Katherine M. Cunningham
Antonio Dasilva
Gale L. & Shelby M.C. Davis
Emilia & Oscar Del Aguila
Alice M. DeLana GP'17
Gregory A. Demaio
Kenneth P. Demers
Nicholas J. Denapoli
Robert DeRoehn
Joseph C. DiBattista
Patricia W. & Joseph DiBenedetto
Philip J. DiCara W'87
Donna R. & Joseph A. Dolben
Scott L. Dolin
Antonio M. Domingos
Raymond F. Duffy
Katie Duncan
Yvonne Duncan
James M. Dunn
Virginia K Edelson
Louise E. Edison
Derrick D. Edward
Jack Edward
John W. Edwards GP'14
Karen A. Ellsworth
Edward Elukin
Elizabeth B. Entwisle
Patricia Williams & Luther Epps
Cheryl A. & Lowell Eutermarks
Thomas Everson
Faustina & Emmanuel T. Ewusi
Charlesetta Fagan
Frank Farella
Salvatore V. Faulise
Cynthia J. & Frederick S. Farquhar
Sophie N. Farrell
Virginia F. Ferrante W'49
Artur M. Ferreira
Maria C. & Fernando S. Ferreira
Carol G. Fine
Jennifer F. & Mario R. Fino
W. Neal Fisher
Theresa C. Flaherty
Carolyn H. Flanagan
Anne R. Ford W'59
Martin R. Fortin
Patricia Glatfelter & Walter Foulkord
Joseph S. Fowler III
Richard H. Francis
Miguel Franco, Sr.
Gregory F. Gagnon
Melissa & Casey Gard
Amelia P. Gaspar
Jessica Gassner
Bruce K. Gaston
Phyllis Gauthier-Scott
James S. Gavin
Steven R. Getzewich
Mae Ghee

Charles Giardino
Kurt T. Godiksen
Lance Goldberg
Francine & Robert B. Goldfarb
Kim Goldich
Victor J. Goncalves
Collette C. & Allan E. Goodman
Fredrica S. & Jack Goodman
Marna & Mark Goodyear
Phyllis & Barry Gordon
Elvira & Jose Gouveia
Karline E. Goyer
R. Nelson Griebel
Samantha E. & Michael J. Griffin
Tracy H. Griswold
Eleanor L. Grondin
Casimar T. Grygorcewicz
Jody A. & Michael H. Guariglia
David Hahn
Helen G. & John Halabuda
Henry Hall
Elisa & Barry E. Halligan
Stephen K. Hanks
Serrita K. Hanlan
Linda M. & Alan Harbec
Magna M. Harper
Madeleine Harris W'39
Susan Elizabeth Moore Hart W'35
Kathleen L. Harwood
Joel D. Hastings
Elaine Hatcher
Robert D. Hayes
Eileen G. Hertz
KJ Hertz
Mary E. & William J. Hilliker, Jr.
Sarah A. Hite
Jean H. Holden GP'01, '06
Judith S. Hollm
Carolyn P. Holyst
Maria A. Homen
John W. Hoxie, Jr.
Herman Huelsmann
Linda M. Huelsmann
Edwin A. Humphrey
Lani D. & Robert N. Hunter, Jr.
Robert B. Hurd
Anne K. Hussey
Christopher Hyde
Mark G. Hyde
Jo Ann & Salvatore Iannacone
David C. Jacobsohn
Cesar Jara
Nora V. Jara
Deborah Jefferson
Sue Gronemeyer & Steve A. Jensen
Sue S. & Pliny III Jewell
Carolyn Sue Jhung
Kimberly W. Johnson
Mattie M. Johnson
Gary Johnston
Jane Johnston
Renita K. & Lawrence P. Johnson
Donlan F. Jones
Douglas H. Jones
Harold A. Jones
Howard B. Jones
Jennifer V. Jones
Johnny E. Jordan
Peter M. Judd
Robert M. Kagan
Kwaku Kakari
Stanley A. Kaminski
Linda Kancewicz
Claire M. Kaufman
Joan B. Keating-McKeon
Debra Keeler
Eric Keil
Donna R. Kelley
Margaret P. & Theodore A. Kelley
Julia Kelly
Mary Elizabeth Kelly
Terese & George Kemble
Eric Kemmler
Patricia C. & David P. Kenney
Robert R. Kenyon
Barbara A. & Roger R. Kidwell
Barbara S. & James E. Kiehnle
Kent L. Killelea
Lucille Kirton
William B. Knapp
Michelle A. & George A. Knight
Maynard Kolbrener II
David Kollas
Richard Kominowski
Susan & Kenneth Lamberti
Diana Q. Lamenzo
F. A. Lanzano
Kenneth A. LaRochelle
Cynthia D. La Schiazza
Agostinho L. Lavado
Frederick J. Lea
William Lebron
Janice Leff
Tom Leithauser
Nancy R. Lemega-Watt & Gerald M. Lemega
Annie LeMonde
Albert Lepore
Orrin Leshner
Michael B. Levin
Lisa Lewis
Grace Link
Carol & Edwardo Lopez
William Lostocco
Diane M. Lucas
Margarida P. & Mario P. Luis
Richard J. Luma
Lawrence J. Lunden
Anne V. T. Lupton
James B. Lyon
Jean Mack
Margaret MacKinnon
James J. Magennis
Frank Magistri
Elizabeth Chesbrough Maitland W'55
Maria I. & James S. Malaquias
James M. Mann
Frances Marchese *
Luigi Marcoccia
Vito Marcoccia
Marvin Marks
Maria A. Marques
Gwen E. & Thomas S. Marrion
Susan D. & Barry H. Marsh
Cheryl Martin
Wayne R. Martin
Alzira F. & Elisio Martins
Maureen L. Mason
Francisco J. Matos
Patricia M. & Gregory E. Mazure
L. Jett McAlister
Bernice A. McArthur
George F. Mcauley
Kevin McCabe
Sara A. Lourie & Matthew F. McCaffrey
Patrick C. McCue
Carole McDonough GP'17
Sean McDowell
Carolyn & James W. McGarry
Claudia McKee
Barbara B. & Edwin J. McLaughlin
Joan E. McNulty
Douglas R. McPhee
Nidia & Joseph Medeiros
Khatouna Meladze
Nancy O. Mellon
Gregory Menefee
Jose F. Meneses
Lynn S. Merrell
Fred Mertz
Louise Middleton
Terrence M. Milka
Ellen D. & James A. Miller
Michael Miller GP'17
Jessica Morgan Mitchell
Robert Mitchell
Valerie G. & William Mitchell
Beverly Monts
Sara E. Mowery
Constance B. Moore
Maria N. Rorer & William D. Moore
Carlos M. Morales


 

Gilbert Morgan
James B. Morris
Christine M. & Ira Mozille
Steven J. Muir
Mary E. Mulhearn
Barbara Mulholland
Patricia E. & John H. Murphy
Robert Muszynski
Mary Byerly Nardiello W'62
Julianne W. Neaverson GP'01, '05, '06
Annmarie & Philip Neptin
Janice & David C. Newton
Stephanie C. & David J. Nielsen
Suzanne A. Obedzinski
Darlene A. & John M. Oblak
Dianne M O'Connor
Elaine C. & Bernard A. O'Donnell
Rosanne B. Ogles
Felicia A. Okyere
Magnolia & Manuel Oliveira
Maria M. Oliveira
Sarah D. O'Meara
Eileen O'Neil
John J. O'Neill
Elizabeth B. Orr
James Pabich
William C. Packer
Carmen Palmer
Theresa M. & Charles F. Paprzyca
Judy T. & Thomas J. Parker
Michelle Parris
Jorge M. Paulino
Ruth B. Payne W'42
Wallace V. Peabody
Agnes Gayley Stroud Peelle
David M. Pellet
Anna S. Pelosi
Lee Pelton
Aurora P. & Carlos A. Pereira
Idalina C. & Fernando D. Pereira
Joaquim Pereira
Karen A. Pestano
Susie Teranes Peterson W'43
Carolyn A. & Frank G. Pilkiewicz
Artur J. Pinheiro
Douglas D. Pinsky
Pamela S. Polacsek
Anne E. Poliner W'47
Richard I. Poliner
Martina M. Porcelli
Jeffrey Portal
Jane & Felix Posen
Mary Price
Rosalie G. Puskar
Jane Querido
John T. Querido, Jr
Denise Rackley
Mary C. Radomski
Steven Rafalowsky
Leonor & Joe H. Rainha
T. Graham Ralph
Stephen G. Ray, Jr.
Yves Regis
Isilda & David C. Reis
Carla & Nelson T. Reis
Sheila M. Reissfelder
Jack J. Ribeiro
Marilyn M. Rice
Carol Ann & Bernard A. Rich
Brian R. Rich
Annie M. & Nathan T. Richardson, Jr.
Bradford Rickert
Miriam Wheeler Roane
Jeffrey M. Robinson
Laura J. & Brian A. Robinson
Margaret E. Robledo
Jose Robles
Brendan P. Roche
Rosa & Miguel Rodrigues
Jeff Rogala
Michael L. Rosendin
Samuel E. Roundy
Jose Ruiz
Richard Ruiz
Janine K. Russell
Karyl L. & Walter Sadowski
Thomas Saletnik
Joann H Sandler
Maria A. & Joaquim F. Santos
Maria I. & Jorge C. Santos
Ellen Sapega
Nancy H. & James R. Saunders
Henry L. Savage, Jr.
Richard Schach
Margaretha Moller Schader W'56
Carolyn M. Schaefer
William P. Schloth
Daniel Seckar
Linda L. & George P. Seckar
Raymond J. Secondo
Abilio J. Seguro
Maria I. & Arlindo F. Seguro
Francis J. Serignese
Jacqueline Dedell & Ira B. Shapiro
Diana P. & Eric Sievers
Vitalina B. Simoes
Carol Joyce & John T. Small, Jr.
Andrew J. Smith
Greg Smith
Maria C. & Jose Soares
Greg A. Solari
John G. Sommers, Jr.
Amy L. & Stephen Sowa
Jeryl A. & Mark J. Stanley
Lyndon C. Stapleton, Sr.
William M. Stapleton, Jr.
Paul Michael Stavnitzky
Penelope J. Steindl
Samantha Stevens
Andrea St. Louis
Dana Stone
Donna L. Stotler
Mary E. Stoughton W'42
George Stovall
Gerard M. Supino
Joan D. Taft W'54
Tarina L. & Gary A. Tashjian
Andre P. Tessier
Deborah Thornton
Scott L. Thumma
Marcus Tilton
Neil R. Tint
Janice Tompkins
Christopher Tongren
Barbara S. Topkis GP'15
S. Victoria & Robert W. Trainer
Christopher D. Turner
Jym Jay Turner
Phyllis Jean Baker Twitchell W'44
Peter Tyczkowski
Diane M. & Andrew P. Tyler
Michael Underwood
Isabel & Jose S. Vala
Carmen D. Valentino
Michael S. Vannie
Laura A. & Peter J. Varhol
Ferdinand Verdonck
Howard Vializ
Viola Vigil
Thomas F. Vincelett
Frank R. Virnelli, Jr.
Richard Vivilecchia
Leah & David Vogel
Dorothy Von Hacht
Janis Warren Von Thaden
George A. Vossler
Michael G. Waggoner
Maria T. Walker & Karl L. Wagener
Joseph F. Wassong IV
Sarah Waters
James Webb
Linda S. & Richard W. Wegener
Howard N. Weiner
Carolyn H. Wenzelberger
Mary C. & John R. Whalen
Diane W. & Gary L. Whitney
Marcia Whittingham
Joan G. Wicks W'63
Matthew Wilkoff
Coralie Willett
Susan D. Windesheim W'54
Stephen A. Wolfe
Lucille Wolfe
Diane Whiteley Woodward W'57
Caryn & Edward P. Woodward
Shirley A. Wright
Glenn J. Yaffa
Kristin J. Yates
Karen O. & William P. Young
William Y. Yun
Douglas Zavada
Andrew Zwick