Greek students celebrating Greek Week

Classes of 2010-2015

Legend:
± Class Agents
* Deceased 
Class of 2010
John A. Abbott
Jasmin E. Agosto
Vinit Agrawal
Stephanie E. Apstein
James C. Bancroft
Sarah K. Basile
Olivia Merns Berger
Stephan A. Bernstorf
Noelle E. Bessette
Sarah R. Blanks
Bryce C. Blum
Lillian L. Bogaert
Roger A. Breum
Caitlin E. Byrnes
Katherine Gibson Carey
Danilo Cicmil
William R. Cleary
Eleanor W. Coffin
Anne K. Cook
Kathryn M. Coughlin
Harper F. Cullen
Adam C. Dawson ±
Damien J. DeCuir
Ardath C. Dixon
Peter H. Donahue
Christopher R. Doran
Claire E. Doucette
Christopher L. Doval
Courtney P. Eavenson
Nadjeda Estriplet
James G. Fadden
Eliot E. K. Fearey
Ayal K. Feinberg
Spencer L. Feldman
Ryan M. Flynn
Sari K. Fromson
James R. Gale
Zachary S. Galkin
Benjamin W. Gascoigne
Margot A. Gianis
Jacob D. Gire
Jeffrey J. Giuffrida ±
Kent L. Graham
Christopher S. Grosse
Tehani N. Guruge
Christopher Hall
Fiona C. Hall
Joseph B. Hanson
Finley T. R. Harckham, Jr.
Kendra S. Hartlein
Rebecca M. Herrigel ±
Nicholas K. Isbrandtsen
Robert C. Jackson III
Jo-Ann Y.S. Jee
Nathaniel J. Kelly ±
Stephen W. Kendall
Sean H. Khosrowshahi
Patryk M. Kolmer
Perry W. Laberis
Justin B. Levitas
Melissa J. Litwack
Nathan D. Maggiotto
Ian S. Malakoff
Joseph R. Malarney, Jr
David A. F. Maletta
Natasha E. Mander
Allison R. McHenry
Elyssa N. Michael
Christine T. Moody
Ezra H. Moser
Catherine M. O'Brien
Michael B. O'Connor
Amanda G. Parisi
Matthew D. Phinney
Michael W. Pierce
Rhett R. Prentice
Raquasheva Ramirez ±
Elizabeth N. Rechter
Sarah R. Remes
Jillian R. Richard
Patrick E. Rielly
Thomas Ashby Rogers, Jr.
Joshua D. S. Rosenfeld
Charlotte H. Ross
David A. Rowe
Alexander D. Salvato
Katherine R. Sausen
Alexis N. Schmitt
Charles A. Siguler
Carolyn L. Silverman
Sophia A. Simpson
Jordyn A. Sims
Stephen M. Sobolewski
Brenna C. Spingler
Abigail C. Stone
Dean F. Stratouly, Jr.
Clifton Jairus Stratton IV
Matthew R. Sullivan
Abigail Stoeckle Tedeschi
Jason J. Tedeschi
Sarah R. Thayer
Valerie C. Trawinski
Deniz Vatansever
Melissa L. Weicker
Emilie N. Wiggin
Robert M. Yeager
Jessica P. Yorks
Ryan J. Young
Whitney W. Zipser
Thomas P. Zoller

Class of 2011
Austen J. Afridi
Elizabeth A. Agresta
Begaeta Nukic Ahmic
Samantha O. Alcala
Abigail M. Alderman
Max T. Alderman
Alexandra J. Aldredge
Gerald Antoine
Katherine A. Apfelbaum
Casey H. Armstrong
Chloe A. Aronson
Crosby S. Bain
Caroline E. Barth
Theodore A. Bascom
Molly A. Bernstein
Ayaas A. Bhamla
Joshua M. Bloch
Andrew R. Boynton
Christina H. Bradley
Ian D. Brooks
Colombe Brunel
Jack K. Burkhardt
Taylor L. Burns
Jamie L. Callahan
Stephanie C. Chan
Sam A. Clark
Rebecca D. Cohn
Elizabeth A. Colicchio
Kevin A. Collins
Brian L. Corbat
Lindsay B. Cornwell
Matthew A. Cortina
Kelly A. Coyne
Katherine F. Cummings ±
Elizabeth J. Dalton
Daniel V. D'Aprile, Jr.
Natasha Das
David S. Dessau
Michael H. Dewberry
Ibrahim Diallo
George D. DiSesa
Brianna R. Dix
Natalie A. Dodge
Kelsey M. Doran
Nicholas A. Drexel
Craig B. Drusbosky
Timothy J. Dunn
Mara M. Estes
Elizabeth J. Ewald
Kirk D. Fauser
Katherine S. Fawcett
Briana Feigon
Luis A. Fernandez
Peter H. Field
Julie E. Findlay
Fatimah A. Finney
Blake R. Fisher
Andrew J. Freedman
Jordan T. Frey
Michael P. Galligan
Julianne T. Garbarino
Prasanna Gautam
Kendra A. Gedney
Samuel H. George
Dimitar V. Gochev
Rachel I. Golden
Sara A. Goldstein
Adrienne M. Gonzalez
Michael D. Goulet
Zachary S. Green
Jared M. Greenman
Joshua Stuart Growney ±
Stephen R. Gruendel
Nichole C. Guerra
William P. W. Hancock II
Chelsea M. Hanse
Edward P. Harrington, Jr.
Anne M. Harvey
Sarah E. Harvey
Houghton B. Hauf
Emery C. Holton
Matthew J. Howe
Andrew M. Janiga
Michael J. Jantzen
Monete G. Johnson
Travis W. Judson
Patrick M. Kain
Chukwuemeka Kanu
William J. Kast
Caroline B. Kelso
Sarthak Khanal
Philip C. Khoury
Thomas J. Kilgore
Erica S. Klein
Lauren E. Klestadt
Nicole H. Kluger
Sarah J. Kohn
Laura A. Komarek
Ellen W. Laskow
Mark J. LaVoie
Kayla M. Lawson
Peter C. Lee Jr.
Chao Liao
Randy J. W. Lim
Kevin D. Looby
Trang T. Luong
Rachel A. Lynch
Richard K. MacLeod
Alicia C. Maestri
Michael A. Magdelinskas-Vazquez
Joseph C. Mani
Sean S. Mansoory
Catherine E. Marinello
Joseph A. Matarazzi
Yumi M. Matsuo
Christopher A. Maycock
Reid H. Mayer
Sean E. McGlynn
Mary W. McKenna
Rachel L. Meddar
Thomas B. Melly
Gregory L. Millar
Channon S. Miller
Vincent G. Moore
Yodalis Moran
Ryan C. Moriarty
Jaynie S. Murrell
Elise C. Musumano
Nicole T. Nardella
Brendan D. Newland
Connor R. Nolan
Hilary D. Novik
Jason B. Orloff
Rebecca Y. Ostrowsky
Andrew R. Page
Victoria K. Paine
Emma M. Parkinson
Nora F. Parry
Samantha A. Petcu
Jennifer M. Petit
David B. Phillips, Jr.
Jared N. Pimm
Katherine Pluck
Elizabeth A. Pompea
Brendan J. Powers
Nicole C. Pucci
Sarah M. Quirk
Lindsey A. Ravesloot
Kristopher D. Reichlen
Anton P. Reuben
Meta C. Reycraft
Michael P. Ritter
Jonathan J. Roberts
Matthew L. Santora
Rebecca L. Savage ±
Cameron A. Schelhorn
Alexander B. Schreiber
Pooja Shakya
Benjamin J. Shellington
Yasmin A. Sinclair
Portia S. Smith
Abigail A. Smitka ±
Christine A. Somemiya
Marcus A. Sopher
Helen H. Spaulding
Benjamin L. Speicher
Nathaniel H. Speights
Sophie D. Starchman
Rachel A. Stavis
Julia T. Stein
Katherine S. Stoltenberg
Tracey A. Suter
Thomas J. Tarca
Francesca M. Tesone
Stefanie D. Tinti
Andrea F. Titone
Emily C. Turner
Alisen L. Urquhart
Cornelia G. van der Geest
Andres F. Vargas Heredia
William F. von Meister
Jason A. Wagner
John C. Warner
Emily F. Weedon
William C. Weir
Kimberly J. Weiss
Andrew Spencer Weisz
Carly T. Westman
LeAire A. Wilson
Wesley W. Wynne
Omar Zamir
Jennifer Qianhua Zhang
Lee S. Ziesing
Andrew M. Zoller
Verena A. Zurakowski


Class of 2012
Michael W. Abrahams
James J. Armillay, Jr. ±
Warren D. Ayres III
Zoe G. Bartholomay
Jane K. Beilenson
Kathryn K. Bernstorf ±
Rayan H. Beydoun
Christopher J. Binnie
Sarah C. Blagden
Hallie Blejewski
Herman Brito, Jr.
Jeanika Y. Browne-Springer
Joseph L. Buckley
David G. Butterworth, Jr.
Shayla B. Campbell
Alexander M. Carlson
Penelope F. Carpenter
Brian C. Castelluccio
Nichola A. Clark
Jessica L. Cote
Ann W. Curtis
Maximillian A. deLone
Michelle C. Deluse
Michael J. DeMayo
Jeffrey S. Devereux
Tanya Dhamija
Michael P. DiPietro
Ezekiel M. Donnelly
Courtney R. Duffy
Perrin F. Duke
Daniel Echavarria
Victor C. Farr
Elliot D. Faust
Henry R. Fitts
Patricia T. Friedler
Breanna M. Garcia-Ladiana
John G. Gavin III
Wendy J. Gibilisco
Madeleine F. Hardy
Justin M. Harnett
Claire G. Hellwig
Abby M. Himmelrich
Otis J. Holloway
Leigh M. Howard
Caitlin R. Irvine
Hannah G. Kaneck
Adam J. Katcher
Kelsey C. Keating
Samantha N. Kerr
Andrew J. Koris
Michael P. Levy
Viktoriya I. Lineva
Chang Liu
Chikeluba U. Madu
Meghan E. Mahder
Alyssa M. Marchassalla
Michael C. Martignetti
Olivia G. Martin
John Michael Mason
Holly A. Maykow
Sean C. McCarthy
Anson R. McCook
James-Joseph M. McCullough
Vincent A. McLaughlin, Jr.
Harry Melendez III
Julia S. Melnick
David E. Menard
Katlin E. Mock
Gustavo A. Morales Jr.
William R. Moreton
Mary K. Morr ±
Kevin C. Mortimer
Dylan J. Mosenthal
Bryan M. Mucke
Zoe A. Nageotte
Kasey M. Ording
Shannon L. Page
Nicole E. Pasternak ±
Caroline L. Peck
Lily F. Pepper ±
Eric S. Phillips
Panida A. Pollawit
Dana M. Pollock
Kate H. Pool
Amy W. Poon
Binay Poudel
Katherine A. Poulos
Jacob N. B. Prosnit
Genevieve A. Quinn
Connor H. Reilly
Sarah H. Reingold
Jared A. Rodriguez
Alison R. Romano
Karl R. Sandrich
Scott R. Saveriano
Daniel F. Scully
Kelsey A. Semrod
Katherine T. Shaughnessy
Graham M. Skinner
Naomi C. Sobelson ±
Francis P. Steel III
Jeffrey T. Stuart
Amanda N. Sweat
Erica F. Taylor ±
John D. Taylor
Gordon W. Thorpe
Blakely C. Tyler
Archana L. Vamathevan
Kathryn T. Van Sickle ±
Jesse A. Vazquez
Ian M. Virga
Bryan D. Wedeen
Rebecca S. Weintraub
Alexander P. White
Tammas P. Wilner
Nina A. Wright
Mary K. Wymard
William A. Yale ±
Helena Zhang

Class of 2013
Erika J. Adams
Perin B. Adams ±
Samuel Lloyd S. Aiken
George S. Alpert
Joshua H. Altschuler
Dante L. Ambrogio
Michael K. Atsalis
Morganna C. Becker
James W. Berning
Emily F. Bower
Caroline E. Brewster ±
Marcus W. Bullen
Ryan T. Burgess
Nicholas M. Campbell
Daniel J. Carlozzi
Tayoot Chengsupanimit
Katherine K. Childers
Elizabeth W. Cieri
Kevin C. Clark
Brandon A. Clary
Norwood N. Cohan-Smith
Christine L. Colley
Jonathan T. Costello
Robert F. Cumming
Martha L. Dane
Courtney L. Daukas
Charlotte R. Davis
Marguerite E. de Chaumont
  Quitry
Megan K. Delaney
Jynette M. DeMarco
Taylor W. Denson
Johan E. Detter
Marc A. DiBenedetto
Tyler C. Dziama
Anastasia Elizabeth Edwards
Anthony F. El-Hachem
Malcolm X. Evans ±
Julia D. Falkowski
Alfonso G. Fernandez
Olivia P. French
Edward H. Gates
Bryan M. Ginsberg
Shevonne S. Greene
Page H. Harbeck
Carleigh A. Haron
Christopher K. Harris
Nina B. Haydock
Rae D. Haynes, Jr.
Caroline F. Healy
David D. Hill ±
Mallory K. Hinman
James D. Houghton
Emily C. Howe
Amanda E. Humphrey
Jesse L. Hunt ±
Edward H. Hurwitch
Christopher A. Hyde
Megan A. Ingersoll ±
Samuel D. Ingraham
Danielle L. Isaman
Emily D. Jensen
Ryan P. Jolly
M. Stephanie Joo
Lydia M. Kay
Andrew M. Kelly
Jordan A. Kemp
Madeleine B. Kettle
August J. Kluger
Elizabeth B. Koelle
Michael E. Kozek, Jr.
Elizabeth M. Lanphier
Thuy D. M. Le
Daisy C. Letendre
Brandon T. Lewis
Emily A. Lindahl
Kyle B. Loder
Alexis M. Maguina
Ayiti-Carmel Maharaj-Best
Matthew H. Mainuli
Liora M. Mann
Logan C. Marro
Daniel P. Matthews
Erica L. Mazman
Michael E. Mazur
Spencer A. McCauley
Roarke P. McCormick
Julia A. McGhee
Christina M. McGuire
Ryan M. McGuirl
Marianna Mirchuk
Samantha M. Montalbano
Timothy C. Naratil
Amalia Nicholas
Robert J. Nogueras
Margaret E. Nolan
Christopher D. Novick
John B. Owens II
Joseph M. Papa, Jr.
Victoria L. Parsons
Annie E. Penfield-Cyr
Elizabeth G. Phillips
Emma C. Phillips
Kevin Polanco
Tess B. Porter
Elizabeth L. Preysner
Michael N. Pucci
Alexander C. Raffol ±
Lyndon M. Ratcliffe
Alicia M. Rodriguez Acosta
Benjamin T. Rudy
Francis A. Russo III
Britney E. Ryan
Nitin Sajankila
Jessica E. Schlundt
Alexandra Schreiber
Claire E. Shutt
Gregory S. Smith
Joshua M. Smith
Stephen J. Smith
Bianca M. Soliz
Mary M. Southam
Nicholas C. Stanley
Robert H. Stewardson
Mary H. Taliaferro
Matthew E. Tesone
James C. Thaler ±
Jonathan I. Tomashoff
Blake G. Tretter
Dobromir G. Trifonov ±
Genevieve C. Uslander
Carolyn R. Vahey
Michael W. Valenti
Stephanie T. Viall
Christopher A. Webster
Kathryn B. Whitney
Haley D. Williams
Marta K. Zamroziewicz



Class of 2014
Marin A. Abernethy
Melissa L. Anderson
Brendan P. Bader
Jason M. Baird
Claire E. Barkin
Catherine L. Bauer
Andre Birkus
Erik C. Bloomquist
Molly T. Boyd
Hannah R. Brickley
Vlad S. Burca
Jennifer G. Burchfield
Gillian E. Burkett
Peter H. Burrows
Yuxi Cai
Alison M. Caless
Alison K. Callegari
Stephen T. Chase
Megan T. Chiu
Edward R. Coneeny
Colin E. Coughlin
Benjamin E. Coulthard
Benjamin L. Crick
Augustus W. E. Dangremond
Jared W. Davis
Peter V. Deraska
Jennifer C. Dorfman
Margaret R. Doyle
Paige V. Duke
Avery E. Dwyer
Thomas A. Dwyer
Henry J. Eff
Serena I. Elavia
John V. Fasano
Benito Solomon Fernandez V
William A. Gray
Chase A. Growney
Catherine M. Guariglia
Amy L. Hackett
Donald R. Haffenden, Jr.
Alexander S. Harvey
Preston W. Haxo
Francis J. Herman
Emily M. Hickox
James S. Hogg
Sophie M. Katzman
Amanda L. Keyko
James P. Knorring
Carlos A. Labitue
Eva L. Lauer
Alec M. Leavitt
Kimberly A. Leone
Samuel D. Livingston
Melva J. Lopez
Juan D. Lopez Rodriguez
Mairead P. MacClarence
Matthew A. Mackin
Georgia W. McAdams
Stephanie H. McAleer
John C. McCarthy
William N. McCarthy
Maxwell B. McCauley
Lindsay C. McDonough
Shaun J. McGann
Matthew A. McIntosh
Carolyn F. Meighan
Caroline B. Melly
Benjamin N. Millard
Chloe M. Miller
Emily M. Misencik
Ann W. Murdock ±
Elizabeth D. Myers
Terence R. Olsen
Abigail F. Ostrom
Andrew D. Paul
Catalina Pelaez
Andrew D. Pettit
Merritt L. Piro
Benjamin B. Plumer
Rachel E. Reingold
Samantha D. Rhodes
Julia H. Rubano
Samuel D. Russell
Junius Santoso
Whitney H. Schneider
Gwendolyn K. Schoch
Leslie W. Schotz
Brandon G. Serafino
John R. Shilling
Lilly C. Slatkin
Elizabeth C. Smith
Kristina K. Smithy
Cameron M. Stacy
Anthony K. Stephans
Timothy A. Suspenski
Meredith S. Swetnick
Renee H. Swetz
Victoria C. Trentacoste
Alexandra L. Villa
Julia M. Vresilovic
Katherine C.
   Weatherley-White ±
Sarah M. Whitham ±
Shane F. Wolter
Mark K. Yanagisawa
Jillian F. Zieff
Clara L. Zinman

Class of 2015
Katherine H. Adams
Ian M. Baker
Abigail L. Barton
Natalie R. Behenna
George D. Bell
Bradley C. Berry
Alison A. Blaine
Christine C. Boyle
Fiona Brennan
Audrey R. Butler
Riley H. Cahill
Dominic J. Carbone
Francesca M. Ceci
Hyunsu Cho
Marie E. Christner
Margaret D. Ciocca
Nathan H. Corwin
James Z. Curlin
Mary C. Daly
Cole A. D'Angelo
John T. DiPietro
Sophie B. Doering
Elisa L. Dolan
Jessica L. Donovan
Kelly J. Donovan
Elizabeth A. Driscoll
Victor A. Dzenis
Nathan B. Elkin
Jessica A. Emond
Chanel Erasmus
Sara W. Fielder
Christian T. Firsching
Lauren M. Fitzgerald
Eric W. Fleming
Catherine E.S. Furgueson
Schuyler H. Giordano
Stephanie A. Goetz
Yun Gong
Tyler A. Green
Duncan F. Grimm
Robert S. Hamblett
Michael B. Hart
Whitney H. Hartmeyer
Taylor E. Higgins
Taniqua K. Huguley ±
Scott A. Huley
Zoe J. Huschle
Chudi E. Iregbulem
Samantha T. Jones
Jason M. Katz
Emily R. Kauls
Julia G. Kelling
Carolyn S. Kenyon
Mazin E. Khalil
Carolyn B. Kimmick
John M. M. Lamont
James W. Laprade
Elroy Leong
Benjamin S. Levy
Rey R. Llena Jr.
Shaina N. Lo ±
Michelle W. Long
Nathan R. Lowrey
Elizabeth G. Lyons
Oliver Maggard
Edward B. P. Mandel
Andrew P. McChesney
Kyle M. McGuire
Brooke L. Moore
Adam E. Moossmann
Stephan M. Morse
Ashley B. Mullen
Ryan H. Nelson
Amanda G. Noble
John C. Nolan
Patrick O. Norton
William B. O'Hearn
Codyann B. Patrina
Consuelo M.A. Pedro
Christopher J. Ragone
Peter J. Ragosta, Jr.
Christine G. Reavis
Nicholas N. Reichheld
Miranda N. Riendeau-Card
Thomas E. Romano
Katherine S. Rorer
Stephen P. Sample
Nicole M. Schwartz
Berkley M. W. Singer
Sheldon E. Stansfield
Allison L. Stegeland
Stephanie L. Taylor
George H. Tilghman III
Zachary B. Topkis
Julia R. Wald
Safari L. Wallace
Alexander S. Walters
Luchang Wang
Georgia H. Wetmore
Abigail A. Whalen
Sarah S. Wolcott ±
Bojun Xu
Samira N. Yazdanseta
Carolyn M. Zimmer
Robert D. Zindman




Legend:
± Class Agents
 * Deceased