Members of the Trinity Women's Crew Team on the water

Classes of 2000-2009

Legend:
± Class Agent
* Deceased 
Class of 2000
Jessica N. Albrecht
Amelia E. Ames
Marion Guill Anderson
Mikko J. Auvinen
Ramsey Baghdadi
Chad M. Bennett
Christopher J. Borden
Meredith Klein Buckley
Oscar J. Buitrago
John Duncan Burn
Erin R. Caplice
Tyler D. Charlesworth
Crichton H. Clark
Erica V. Colangelo
Peter Byron Collins
Patrick W. M. Curry
Priscilla Rand DePree
Cristin George deVeer
Megan E. Dunphy Gottlieb
Joel I. Elzweig
Peter W. Espy
Shane A. Eten
Adam H. Forkner
John P. Furey
Paul J. Gemelli
Jeffrey Ross Ginsburg
Adam J. Goldkamp
Melissa K. Goldstein
John K. Harrelson
Caroline N. Holland
Laura J. Holt
Theodore G. Kane III
Simeon R. Ketchum
James M. Klocek
Charles A. B. Landreth
Lucie B. Leblois
Stephanie O. Linehan
Jason C. Luis
Gordon James Mann III
William A. M. Mansfield
Tanya C. Marston
Joanna Padden McCormick
Sara F. Merin
John Ronald Miecznikowski
Maryam A. M. Mujica ±
Loren Giallanella Murad
Noelle I. Nicholson
Patrick James Nolen
Nicholas V. Palladino
Emily C. Polito
Heidi Leigh Polsen
Malcolm A. Poole
Brian W. Powell, Jr.
Erica Johnson Ronald
Carrie Amelie Rorer
Jacquelyn Santiago
Elizabeth F. Rutherfurd Santini
Eric Michael Scata
Luke R. Semple
Matthew Ian Sharnoff
Elizabeth W. Shaw
Patrick G. Sheehy
Anne Sawyer Shields ±
Megan E. Shutte
George L. Smith
Katherine Sutula Smith
Peter M. Staaf
Alexander P. van Voorhees
Alexander B. Vincent III
Sarah Coughlin Whitman
Matthew R. Wong
Ryan Porter Young
Elisabeth Healey Zimmer
Catherine Elizabeth Zito

Class of 2001
David M. Achterhof
Jessie T. Achterhof
Chelsea E. Adams
Brian D. Allen
Daniel H. Berman
Luke T. Berndt
David Barrett Bijur
Jeffrey A. Brown
Melissa Carolyn Buttrill
Elizabeth Greenway Carney
Michael J. Carucci
Jennifer J. Carvalho
Michael Lincoln Chambers, Jr.
Sylvia Chan
Georgiana S. Chevry
Catherine L. Christman
Elizabeth F. Chua
Jay P. Civetti, Jr. ±
Justin R. Clarke
Karen O'keefe Conaghan
Sean F. Conaghan
Keith F. Connor
B. Alexander Costas
Tina L. Couch
Phoebe B. DePree
Christopher M. Desiderio
Caroline D. Elwell
Scott P. Elwell
Elizabeth A. Fairbanks
Mark L. Farotti
Shannon M. Feeney
Todd E. Flaman
Angela M. Flores
Joseph Russell Fugett ±
Sarah J. Genau
William H. Glover IV
Chitra G. Gopalan
Kimberly G. Grad
Ann Grasing ±
Jeffrey S. Green
Cassiopeia J. Hallam
Megan M. Hambrick
Thomas W. Hambrick-Stowe
Christopher C. Harris
Rachel S. Harris
Sean M. Harris
Angela E. Hillman
Ana B. Holwell
Clifton R. Jones
Carrie B. Kasper ±
Daniel T. Kasper
David K. Kieve ±
Susanna Kise
David M. Kleiner
Megan T. Konieczny
Zoe D. Kretzschmar-Taylor
Michael A. Leone
Brianna L. Mahoney
Jennifer B. Major
Frank P. Maratta
Todd T. Markelz
Miguel A. Marquez
Kevin J. McCullough, Jr.
Amaris M. Mendez
Alan E. Miegel
Martin L. Mihov
Emily Wilson Miller
Joshua P. Miller
Patrick J. Monahan III
Claire E. Moodie
Karraine V. Moody
Peter T. Nesbit
Alexander J. Norris
Jeffrey R. Nuel
Anthony R. Panza
Denis O. Petrov
David V. Pimentel
Matthew D. Purushotham
Alison L. Rada
Cara A. Raether
Alexandra W. Richardson
Jillian Fowkes Roscoe
Daniel E. Rosen
Steven E. Rovithis
Aroop K. Sanakkayala
Patrick T. Sawicki
Benjamin E. Sayles
Edward T. Schiff
Molly Malgieri Schiff
Matthew J. Schiller
Katherine H. Shearer
Andrew W. Shepard
Josephine Curran Sinclair
Brendon C. Sullivan
Thomas C. Tischer, Jr.
Robert B. Trainer III
Owen W. Tripp
Alice L. Vautour
Colin S. Vautour
Scott S. Wallach
Michelle N. Waring ±
Robert O. Wienke, Jr.
Reed Wilmerding
Leah T. Wonski
Shannon D. Wyand

Class of 2002
Geraldine Aine
Abigail P. Andreae
Christopher C. Andreae
Scott Joseph Archie
Shannon R. Baird
Brooke C. Barquin
Nicolas P. Barquin
Christopher W. Beltz
Whitney Olch Bishop
Sarah F. Brangwynne
Matthew F. Bridges
Alice M. Bullitt
Samantha S. Burman
Jason Matthew Burns
James E. Cabot
William John Canning
William C. Dick
Geoffrey S. Faulkner
Benjamin S. Feuer
Alicia Kathryn Flynn
Nathaniel C. Flynn
Shapley Stauffer Gregg
Svilen Ivanov Karaivanov
David G. Kayiatos
Kara Rachel Klenk
Elisabeth Leigh Kraemer
Nicole B. LaBrie ±
Katie A. Lafleur
Douglas T. Lake, Jr.
Joshua B. LaPorte
Jesse C. Lee
Claire Clifton Matteson
Parker N. McBrier
Sarah Melnitsky
Tomasz G. Michalewski
Kundan Nepal
Eliza P. Nordeman
Jeffrey Eric Palmer
Amy Buchner Powers
Shakira Aida Ramos
Andrew Ansel Robinson
Jennifer Tuttle Rollyson
Charles C. Russo
Lesley S. Ryan
Mercedes Weyher Schabdach
Francis Regan Schmergel
Jed M. Schwartz
Elizabeth J. Soto
Elizabeth Anne Speck
Kyle Gifford Stevens
D. Scott Thomas
Cecily Rouse Timmons
Shayla L. Titley
Mary J. Toner
Joseph Andrew Villani, Jr.
Reed H. Whitman
Caitlyn M. Whittle
John W. Whittle
Han Cheun Wong
Charlecinth M. Yennie
John William Zeller

Class of 2003
Margaret S. Auerbach
Carl J. Baglio
Katherine Bess Bassen
Laura B. Bierbaum
Richard L. Bierbaum
Peter M. Bittenbender
John Lewis Bonhom II
Brenna A. Burke Westinghouse
Hilary A. Burrall
Joseph R. Cain
Morgen R. Carillo
Victoria S. Casey
Amanda G. Cobb
Heather Angelina Cooke
Zachary R. Costa
William Christian Cousins
Evelyn A. Crowley
Michael D. Dick
Robert M. Dolliver
Noelle C. Dominguez
Bryan J. Driscoll
Elizabeth Bigelow Dupont
Joshua S. Dupont
Brian C. Dutt
Brian K. Fabrizio
Caleb T. Fox
Joseph A. Giallanella
Matthew H. Gibbons
Trude J. Goodman
Shyam S. Gouri Suresh
Joanna Grabska
Amy Brown Graham
Matthew L. Greason
Patrick F. Guelakis
Christopher B. Gumprecht
Adam C. Guzik
Maureen K. Heneghan
William J. Horstmann III
Keith F. Huffman
Edward M. Jacobs
Joseph O. Kohlman
Daphne Konstantinides
Stephen P. LeMarbre
Duncan T. Ley
Amanda B. Lovejoy
Frederick H. Lovejoy III
Patrick L. Marinaro
David E. Mattei
Lauren M. McBrier
Michael P. J. McGee
Amanda R. McGovern
Robert A. McGovern III
Lesley J. C. Milner
Justin A. Moore
Tobin C. Nadeau
Joseph T. Noonan
Gregory J. O'Leary
Gavin P. O'Reilly
Ann Harrison Pember
Stephen V. Pember
Zachary A. Perry
Lisa S. Phu
Daniel J. Picard
Stuart W. Poole
Descatur M. Potier
Diana L. Potter
Natalie Newcom Ralston
Marli F. Reifman
Katherine L. Reilly
Thaddeus H. Roberts
Carolyn M. Rucci
Suzanne H. Schwartz ±
Colleen D. Smith
Jonathan P. Smith
Sarah St. Germain Smith
Benjamin J. Sparrow
Melissa C. Statires
Susan H. Torzilli
Brian C. Westwater




Class of 2004
David S. Andres
James E. Balise III
Scott Beckelman
Christopher J. F.X. Berkley
Abby L. Blake
Bryan C. Blake
Katherine Boothby
Breton Morris Boudreaux
Samantha Lee Boudreaux
Brendan T. Bowes
Jonathan Cabral
Ann M. Calvert
Jared Carillo
Kathleen Cella
Allison E. Chin
Meghan Emilio Clarke
Catherine E. Correia
James Pierce Creed
Hascy Alford Cross
Timothy L. Cross
Caitlin K. Dale
Kevin J. Dmochowsky
Sabrina E. Dunlap
David K. Elwell
Caroline M. Esteve
Brad L. Feld
Michael J. Ferreira
Dylan Flaherty
Mark J. Foresi
Sarah E. Frank
Amy Flanagan Gaffney
Matthew W. Glasz ±
Kristina DePeau Gracey
Kyle A. Griswold
Jeffrey Karl Hagopian
Christie L. Harle
David Austin Huoppi
Julia Kaye
Austin Braddock Kern
Rebecca B. Kowalski
Maciej Labinski
Stephen J. LaBrie
John Lawrence
Kenneth A. Leighton
Melinda Mayer Leone
Adam T. Liegner
Geoffrey W. Long
Meredith Anne MacKinnon
Elizabeth Bonner Malloy
John Malloy
Thomas H. Martin, Jr.
George R. McLean
Sean T. Meehan
Elizabeth A. Millstein
Elitsa V. Molles
James M. Nadzieja
Caitlin Diebold O'Connell
Kevin O'Connell
Allison Doran Olcott
Brendan E. Padgett
E. Story Picard
Thomas Pierandri
Alix Purcell
Edward Richardson
Nathalie T. Roberts
Hanna L. Robinson
Jared Alexander Rubin
Karen Ann Rubin
Sarah Shoukimas Ryan
Pamela J. Saunders
Jacob W. Schneider
Steven J. Sideris
Ryan D. Smith
Katherine Noel H. Sullivan
Emily P. Talamo
Christopher A. Tarantino
Adam Wendell Tewell
Alice B. Tewell
Kevin C. Tidmarsh
Nhon H. Trinh
Sarah B. Wannop
Courtney Kirby Weir
Jeffrey Westcott
Nathaniel T. Wiessner
Catherine Williams
Jennifer Williams
Warren W. Wong

Class of 2005
Kristen M. Allegue
Darren E. Baker
Erik R. Bee
Rebecca M. Bell
Sarah C. Bell
Robert W. Bialobrzeski
Andrew J. Breiner
Thomas J. Brodsky
Peter H. Canning
James F. Castellano
Jonathan C. Chesney
Adam H. Cohen
Amara Katherine Craighill
Justin A. Crawford
Matthew L. Crawford
Philip J. Elbaum
Albert Louis Evans III
Allison J. Foresi
Joshua Morgan Gallaudet
Kyle T. Garvey ±
Julia E. Ghafouri
Daniel N. Glickberg
Alexander W. A. Gordon
John P. Halas
Lindsay H. Harlow
K. Ayres Heller
Elizabeth Harris Hoffman
Nilsson Holguin
Vanessa K. Hunt
Elizabeth A. Jakes
William E. Jantzen III
Matthew H. Jasilli
Caroline P. Johns
Samuel L. Johnson
Benjamin S. Kahane
Jonathan B. Karelitz
Timothy D. Kayiatos
David J. Kelly
Lindsey M. King
Jeanny Kovil
Danielle M. Kozlowski
Matthew W. Kozlowski
Alexandra E. LeClair
Diana Dreyfus Leighton
Meredith McLean Lorenzen
Mary Jane A. Macdonald
Devin K. Malay
Emily A. H. Maletta
Bozidar Marinkovic
Watson M. McLeish
Andrea B. Minor
Saki S. Mori ±
Robert D. O'Leary
Elizabeth B. Olympitis
David H. Patterson
Elizabeth A. Patterson
Jennifer D. Pray
Douglas M. Rendell
Sarah Litman Rendell
Taylor T. Robinson
Christopher B. Rodday
Amanda K. Saltzman
Bernardo A. Samper
Edna D. Sanfilippo
Christina E. Saunders
Peter D. Scala
Craig C. Schneider
Sarah R. Schneider
Alexis J. Schweizer
Andrew F. Silard
Kyle B. Smith
Lydia L.P. Snyder
James M. Sullivan
Mark R. Tremblay
Scott R. Troost
Shannon Fillion Troost
Duane C. Tyler
Arlene V. Velez
Jody L. Walker-Smith
Graham W. Winfrey
Wells M. Winfrey
John M. Ziadie
Alexander Steinway Zolan

Class of 2006
Virginia A. Adair ±
Jarred J. Alexandrov
Kristen A. Auch
Yvain Badan
Andrew C. Baird III
Jenna M. Bayard
Stuart M. Bell
Emily A. Beman
Katherine J. Berkenbush
Sarah B. Bookwalter ±
Meghan M. Boone
Chauncey P. Boothby
James C. Boothby
Paul C. Braestrup
Henry J. Breslin
Kathryn L. Broad
Nikki La Bella Bruno
Nicholas F. Callahan
Luke C. Chappell
Hamza Chaudary
Kristen Geiger Cochran
Kyle M. Cooke
Matthew David Coraccio
Kyle J. Cox
Kathryn Allen Craig
Lucy Hollis Criss
S. Kwame Dance
Harris B. Daniels
Joanna C. Dearth
Johanna Gordon Doherty
Stephen P. Doherty
Mary A. Dubitsky
Paloma L. Espinoza
Amanda B. Evans
Meghan E. Evans
Gregory R. Ewoldt
Ana K. Falchi
Edward J. Fitzgerald Jr
Emily Bronson Forman
Charlotte M. Fox
Timothy Y. Fox
David W. Frederick
Christopher M. Fryxell
Jason M. Fuhrman
Kimberly E. Galloway ±
Breen A. Galperin
Jonathan G. Gistis
Laura A. Gretz
Heather M. Griffith
Elizabeth H. Guernsey
Daniel J. Guttell
Elizabeth Middleton Gutterson
Danielle A. Harsip
Lauren C. Hartnett
Walter M. Hartnett
William J. Holahan
Andrew J. Horowitz
Richard V. Howe
Hayden P. Howell
Emily A. Hubert
Jakob C. Isbrandtsen
Jennifer L. Katz
John B. King
Margot M. Koch
Anna B. Korsiak
Benjamin E. Leong
Colin S. Levy
Christopher B. Lowther
Catherine Neil Lynch
Tamara A. Machac
Richard J. Masucci
James M. McCarthy
Victoria K. McCarthy ±
Rachel W. McEnerney
Jillian Campbell McGrath
Peter T. McIntire
Taylor Stevens McIntire
Victoria M. McKenna
Liam H. McNeill
Joal J. Mendonsa
Daniel L. Merns
Cameron S. Merrill
Edward T. Miller
Tara Borawski Miranda
Elizabeth C. Mooney
Catherine K. Moran
Alicia How Morelli
Leigh G. Morrison
Stephen Richard Shaheen Nale
Margot Kearney Navins
Lindsay A. North
Erik H. Paisley
Richard C. Parry
Joseph F. Penny
Nicholas Bement Petri
Emily C. Potts
Caitlyn A. Prescott
Paul R. Previte
Brian J. Quinan
Cara Cappello Quinan
John A. Razzano
Meredith L. Reeves
John Tyler Rhoten
Gabriel L. P. Rotman ±
Sanjog Rupakheti
Ryan H. Sample
Sinthisone Kounlasa Satin
Kimrie B. Savage
Lauren K. Schatzeder
Regardt Schonborn
William J. Servos
Nara E. Sinanis
Philip A. Sjogren
Maureen E. Skehan
Colgate L. Smith
Erick C. Soto
Kathleen M. Stern
Sara Thiede Stevens ±
Chelsea C. Stuart
Christine L. Sullivan
Kelley P. Sullivan
Ryan S. Sultan
Jamie T. Szal
Timothy N. Szal
Nicole E. Tsesmelis ±
Eric T. Vaughn
Julia Deming Vaughn
Colin Warren Walker
Thomas J. Walsh
Marissa Watkins
David R. Webster
Elena C. Wetmore
Magdalena B. Wiktor
Barrett P. Wilson-Murphy
Joanna M. Witherill
Miriam L. Zichlin
Jessica A. Zimmer
Dianne M. Zurita



Class of 2007
Andrew P. Ahrensdorf
Jorge M. Amaral
Chase D. Anderson
Kenneth P. Antonelli-Friedman
John W. Barber
Beth Kupferberg Barnes
Emma S. Bayer
Sally Bedell
Austin Berescik-Johns
Celia F. Berger
Elizabeth A. Berkule Barber
Susmita Bhandari
Lila C. Bouscaren
Andrew G. Buchbinder
Joseph C. Butler ±
Jaclyn A. Caporale
Jenny G. Carson ±
Elizabeth A. Chiu
Jerome T. T. Chiu
P. Joseph Clark Jr.
Erin M. Close ±
Daniel K. Coleman
Alexander G. Cook
Emily C. Cooperman
James K. Cushing
Anastase Peter Dacey
Scott S. Dale
James E. Foley
Adrienne E. Gaffney
Christopher C. Giacolone
Sara J. Glassman
Sandra M. Gollob
Nader Golsorkhi
Anita R. Gooding
Z. Logan Gould ±
Nathaniel C. Gravel
Heejin H. Gregory
Becket L. Greten-Harrison
Colin E. Groark
Martin K. Grzyb
Ross T. Haeberle
John N. Halverson
Saiying He
Jared R. Hoffman
Ian N. Hopping
Erin K. Howard
Juliet Kathryn Izon
Sergio C. Jaramillo
Thomas L. Johnson, Jr.
Lillian Gumz Joseph
Brendan J. Keefe
Catherine N. Kershaw
Alexandra B. Khutti
Meaghan M. Kilian
Natalie J. Kindred
Devon C. Lawrence ±
Sosena G. Lemma
Michael W. Lenihan ±
Melanie B. Levy
Gregory J. Lines
Henry C. Lodge IV
Brian H. Lorenzen
Nile I. Lundgren ±
Brian William Marsden, Jr.
Christina L. McBroom
Ethan G. McCall
Elizabeth A. McCarthy
Meredith G. McCormack
Christopher Rouse Minue
Todd A. Morrison
Paul H. Mounds, Jr.
Kathryn E. Muhwati
James B. Murdoch
Michael Paul Ottariano
Sarah Paisley
Austin M. Park
Adam J. Pattison
Heath A. Pendleton
Eduardo R.A. Pereira
Alison L. Powers
Christine Arnold Proudfoot
Alexander Lodge Randall
Mark S. Randall
Samuel J. Rednor ±
Ford S. Reiche
Kimberly G. Riggs
Kathryn M. Rodgers
Jill M. Rousseau
Nicholas C. Ryan
Avery A.K.L. Salisbury
Owen Stuart Sanford
Ann Bailey Scheurer
Emily Vaughan Schneider
Tyler Maxwell Simmons
Jon David Simonian, Jr.
Elizabeth Byrnham Skinner
Katherine Skoufalos
Russell Scott Smith, Jr.
Michael Irl Snow
Molly Carty Sparrow ±
Emily J. Steele
Marissa C. Storm
Catharine Frances Sturgess
Laurence J. Tooth
Sahil R. Vora
Eric S. Wadhwa
Christopher S. Walsh
Timothy K. Ward
Ann I. Ware
Jonathan R. Weiss
Theresa P. West
Andrew C. Whalen
Thomas Roberdeau Wolfe
Timothy C. Woodhull, Jr. ±
Jennifer Wrobel
Samuel David Zivin

Class of 2008
Nadia Z. Anderson
Meghan S. Apfelbaum
Jason P. Azevedo
Andrea B. Barhydt
Brooks C. Barhydt
Kaitlin Prendergast Baumgartner
Katherine B. Blanton
Mikhael H. Borgonos
Rebecca C. Brill
Charles W. Callahan
Christopher K. Cameron
Jacquelyn C. Canevari
Catherine R. Cerrone
Andra Chantim
Jarvis Coffin, IV
William C. Cosgrove
Kathleen M. Crum
Matthew C. Crum
Thu Danh
Natalia Davidzon
Michael F. Dearington
Anne L. DiMartino
Thomas M. Dolan III
Elizabeth Fritzer Dreier
Brittany B. English
John-Paul Farsight
Adam C. Fine
James C. Finkenstaedt III
Lisa E. Finkenstaedt
Danielle R. Flynn
Vanessa N. R. Forero
James M. Frawley
Katie B. Frisbie
Lionel C. Garrison
Jason E. Gordon
Meredith C. Haffenreffer
Amanda Hatfield
Jennifer L. Haykin
Elsa G. Crowley Hepner
Adam D. Hill
Gwendolyn M. Hopkins
Annette M. Iwamoto
Jacqueline M. Kahan
Timothy P. Kiely
Amanda C. Kulik
Ashton W. Lally
David A. Lenzner
Gabriel M. Luongo
Thomas C. Madding
Andrew P. Maia
Andrew W. Mason
Loren M. Massimino
Caroline Carpenter Meckel
Torben L. M. Melchior
David E. Millar
Nikunj Oli
Alexander R. Penfold
Jennifer K. Phelps
Mary Alissa Phillips
Stacy L. M. Raboin
Jose J. Ramirez
Brett M. Ramsay
Willis C. Read-Button
China L. M. Reichert
Catherine F. Rigoulot
Julia C. Rosenthal
Benjamin M. Schacht
Joshua B. Schwerin
Hamill J. Serrant
Hari P. Sharma
Jane R. Shiverick
Robert S. Slater
David C. Slatkin
Clay M. Smith
Michelle E. Smith
Samantha S. Smith
Emily K. Solomon
Tyler L. Sparrow
Victoria K. Sprehe
Christopher L. Stoeckle
David P. Sullivan
Erica R. Tabacoff
Kristopher R. Tedeschi
Kathleen Fentress Tripp
Jeremy H. Ulan
Ti-Shonte M. Walton
Erika A. Ward
Benjamin J. Willig
Haley A. Yaple
Daniel A. Zevnik

Class of 2009
Klee C. Aiken
Matthew V. Bermudez
Morgan S. Bowling
Michael J. Campanella
Nicholas H. Chakiryan
Neena T. Chakrabarti
Lauren Turlik Cosgrove
Jennifer A. Cuminale
Liana Brown Cunningham
Harry W. Cyphers IV
Delia R. DeBlois
John D. DeMeo Jr.
Gustav T. Detter
Lea C. Dickson
Carver C. Diserens IV
Maria E. Dixon ±
Jacob M. Donnelly
Samer R. Dweik
Kate R. Dworkin
Laura E. Eckman
Thomas P. Ferraguto
Joshua Flores
Stephanie L. Gisriel
Danae L. Goldberg
Lucy P. Grogan
Christopher M. Houlihan
Devlin A. Hughes
Connor P. Hustava
Brett D. Jackson
Sarah E. Jenkins
Natalie M. Jones
Stephen G. Kates
David C. Kimball-Stanley
Nicholas A. Kistner
Piper J. Klemm
Alexandra H. Klestadt ±
Elizabeth T. Kong-Chan
Patrick J. Kumf
Patrick F. Kyhos
Hillary Ladov
Marguerite F. Landry
Brittany D. Lynch
Mary M. Mahoney
Alexander D. Manevitz
Manek Mathur
Elena W. Mayfield
Andrew P. McDowell
Eric R. McGrath
Rosemary K. McGuirk
Matthew P. Milner
Rhoden B. Monrose
Christian Montoya ±
Samantha R. Moore ±
Samuel G. Moorhead
Jeffrey R. Morales
Simbarashe S. Muhwati, Jr.
Scott S. Mussmann
Katherine M. Nichols
Jacqueline G. O'Boyle
Lesley A. O'Neill
Gina M. Policastro
Shannon R. Quinn
John C. Rendeiro, Jr.
John G. Reynolds
Joshua W. Rich
Mary P. Rose
Jonathan L. Rosen
Catharine N. Schoettle
Emily C. Skipp
Margaret K. Smith
Peter C. Smith
Rebecca H. Snyder
Barrie M. Stavis
Meghan Rios Sullivan
Stephen G. Sullivan
Catherine H. Sweeney
Megan E. Taverna
Alexis O. Valle
Michael A. van Beuren
Jennifer A. Vince
Connor F. Wells
Connor P. Wessels
Kaitlyn L. Wilbur
Meredith C. Wilson
Kyle D. Winnick
Avery C. Woods
Alexandra G. Wueger ±
Mary M. Wulsin
James Yu
Martha Goodwin Zaentz
Rebecca E. Zoller