Josh Gruss ’96 celebrates the opening of the Gruss Music Center

Classes of 1990-1999

Legend:
± Class Agent
* Deceased 
Class of 1990
Sallie Judd Abelow
Lynn Carol Aneiro
Jeffrey Wessels Barry, Jr.
David Ahern Bates
Peter Rustan Bergwall
Elizabeth Hines Bigelow
Timothy John Boylan
David Scott Brosgol
Christine Laraway Campasano
Nels Eric Carlson
Suzanne Elizabeth Carroll
Sarah Reed Carter
Michael Thomas Cavanaugh III
Robert Ewing Cockburn
Kristin Beth Comstock
Frederick Bruce Corbett, Jr.
Nathaniel Pabody Dean
Mary Beth Madarasz DeLena
Marie Anne Dempsey
Peter Lockwood Denious ±
Susan Lois Dixon
James Arthur Dormer
Mimi Keller Drake
Wendy Elizabeth Dunn
Jean Smith Elliott
James Scott English
Olivia Bingham English
Pamela Hickory Esterson ±
Alexandra Ewert Farnell
Cornelius Furgueson
Brett Michael Gering
Ronald James Goodman
Robin Silver Grace
George McElvaine Graham III
Jennifer Burns Gray
John Andrew Greenspan
Fernando Gutierrez Sol
Raymond Thomas Hannan, Jr.
Jeffrey Donaldson Henderer
Sanna Marshall Henderer
Sarah Crissman Hollington
Melissa Gold Jelinek
Courtney Brandon Jennings
Timothy Peter Jensen
Andrew David Katz
Phoebe Sylvester Kaylor
Virginia Fairman Kelson
Anne Bennett Keyes
David Thompson Kilborn
Adam John Kohlhepp III
Sara Moorin Lang
Helene Kirwan-Taylor Lorentzen
Eric Joseph Lorenzini
Stewart Sheppard Manger
Caroline Louise Marple
Virginia Bledsoe Mattox
Jane Bearinger Michlitsch
Gregory Broughton Milbourne
Malcolm Eastman Miller
Alexis Brashich Morledge ±
Katherine Macaulay Mueller
Walter James Murphy, Jr.
Paul Nikolaidis
Brian Richard Nusom
Elizabeth P. O'Meara
Laura Ann Page
Kristin Cummings Palmer
Michael Abalos Pangan
Michael Joseph Petrucelli
Jeffrey Albert Proulx
Katherine Nash Quinn
Brooke Renee Raymond
Gabin Beth Rubin
Robert John Sickinger
William Matthew Thimes
Lisa Page Tomlinson
Katherine Tozer
Jennifer Anne VanCampen
Laura Carter Welke
Ralph Blake Williams II
Courtney Cimilluca Zanelli

Class of 1991
Daniel Alter
Eduardo N. T. Andrade
Joanne Fredell Bagan
Ruthia A. Balfour-Dorsey
John Patrick Bayliss
Edwin Isador Berkowitz
Chandler Bigelow III
Daniel Lorenzo Blum
Jennifer Anne Bober
Kimberly Marth Bohner
Christienne Bethanie Boisvert
Eric Matthew Braithwaite
William Decker Brick
Sarah Rorer Brown
Jonathan R. Buoni
Keisha Lashawn Burfoot
Douglas S. Butler
Frederick McKee Campbell II
Kelley Campbell
Christopher John Carbone
Robin Halpern Cavanaugh ±
Sumeet Chandra
Derek Stanley Chang
Katherine Hewitt Cherian
Sydney Lee Clarke
John William M. Claud
Liza Poinier Clendenning
Christine Smith Collins
Cheryl A. Constantine
Amy Beth Conway
Peter Michael Cram
Charles Wright Crissman
Laura Elisabeth Crounse
Robert Crane DeLena
Kristen Marie Deluco
Kate Everitt Denious
Richard Steven DiPreta
Steven Edward Druckman
Allison Jill Dubin
Margaret Whelahan Ducker
Robert G. Dunlop II
Theodore Nathaniel Einhorn
Susan Joy Erickson
Kathryn Brennan Ersevim
Michael Dana Ersevim
Eric Scott Estes
Anne Nicholson Fitzpatrick
Paul Adrian Fitzpatrick
James Fleckner
Sara Klein Fleischer
Michelle Lucey Fox
John Frank Francini
Amy W. Frankel
Leah Garland
Courtney A. Geelan
Margaret Gerundo- Murkette
Charles Walter Gibbs
Mona Mennen Gibson
Charles Miles Gill
Tara Lawson Gill
Lauren Feldman Goldberg
Christopher Lloyd Goodridge
Tracy Young Goodridge
Caroline S. Goulding
David Christopher Grant
Matthew Maxwell Greenberg
Mark Mudarri Haddad
Frederick William Hadlow
Eric Michael Higgins
Christopher Paul Hinchey
Michelle York Hope
Maya Cameron Houston
Craig T. Hyland
Michelle Lee Israel
Amy Wilson Jensen
Susannah S. Kagan
Russell Glen Kauff
Kangti King
Eve Applebaum Knapp
Jon Robert Knapp
Lawrence Howard Kolin
Kirsten Kolstad
John William Konevich III
Susan Nancy Leipman
Bernadette Ann Longboy
Mo Lotman
Margaret Dufour Macdonald
Mary Elizabeth Magauran
Maria Gabriela Manley
Scott Alexander Mattoon
Patrick Thomas McCabe
Robin Cook McConaughy
Brook McWhirter McNulty
Elizabeth Sumner Meahl
Mariana Barzun Mensch
Tracy Thompson Miller
Nathaniel Cabot Moffat
David Lee Molner
Francis Roy Monaco
Jacqueline Maraziti Monteleone
Peyton Tansill Muldoon
Andrew Lockhart Newcomb
Christopher Holden Norris
Mark Wesley Oelschlager
Frances Bruning Paradine
Anthony Wade Paruszewski
Neil Suryakant Patel
Margery Carol Peskin
Elizabeth Bakulski Peterson
Michael Hardison Piper
Anastasia Talbot Prigge
Deborah S. Quoma
John Haller Ramsey II
Jennifer Tesoro Reese
Dylan Keith Remley
Melissa Cuello Remley
Lourdes E. Reynolds
Barbara S. Roberts
Jorge Eduardo Rodriguez
Stephanie Vaughn Rosseau
William deLancey Rosselli Del Turco
Christopher D. H. Row
Kara Molway Russell
Mark Lawrence Russell
Willis Garson Ryckman IV
Brian Geoffrey Schulz
Ann Newman Selvitelli
Laura Gaines Semler
Ashley Lemon Shaw
Noelle Marguerite Shearman
Rachel Kroh Shook
Darin Joseph Steinberg
Jon Phillip Stevenson
Grace Russell Stewart
Mahlon Kline Stewart
Richard Warren Stockton, Jr.
David Christopher Sullivan
Stephen Holbrook Sutro
Susanna G. Swanson
Katherine Stearns Symonds
Eric Christopher Taubenheim
Margaret Flynn Taylor
Sally Hurtig Taylor
Mark Joseph Tenerowicz
Deborah Dworkin Thompson
Ian Stuart Thompson
Andrew Clarke Turner
Heather Watkins Walsh
Karen Michelle Ward
Kathleen Yeltema Werthman
Laurence Henry Whiting
Stephen Everett Willard
Amy C. Williams
Thomas Neil Williams
Shawn Tylone Wooden
Brendan Ernest Zahner
Rita Mara Zandbergs

Class of 1992
Heidi Malman Albert
Peter C. Alegi
Elizabeth Truglio Allen
Michael Sean Allen
Dawn A. Amore
Jennifer Leach Anderson
Sarah Chappell Armentrout
David Benjamin Bagan
Campbell Duggan Barrett
Christina Bennett
Albert Young Bingham III
Melissa Beal Bingham
Herbert Andrew Boerstling
Eric Copeland Brown
Matthew Spencer Burfeind
Gregory Edmund Burns
Jennifer Murphy Cattier
Amy Lynn Chiodo
Paula M. Cinti
Brenda Zingapan Comerford
Lynn Hinkel Cowburn
Katherine Zipser Crooks
Colleen T. Curran
Elizabeth Sullivan Davidson
Anna Sweeney Dean
Megan E. Dennen
William John Dennen
Sarah C. Derman
David Paul Devlin
Courtney Paige Disston
David Willard Dobrydnio
Frederick Thomas Ducey, Jr.
Louis Dunlap Duff III
Molly Buck Eldridge
Ostrom Enders II
Julian Darnelle Evans
Matthew Trent Evans
Ian Anderson Findlay
Christopher Dyson Foster
Thomas Palmer Gerundo
Richard Jay Getzoff
Christine Klotz Haney
Allison B. Haupt
James Terry Hausman
Jeffrey Brooks Hawkins
Thomas Jenkins Hazelton
Stephen Houghton Hooker
Elizabeth Tomlinson Horn
James Priester Hughes
Karen M. Isgur
Michelle Jasper-Brody
Christian Robert Johnson
Claudia Diana Jones
Kathleen Ann Kadziolka
Dawn Elizabeth Keane
John Comerford Kehoe
Andrew Armen Kemalian, Jr.
Harriet Dane Kessler
Jack Hastings Kirkpatrick, Jr.
Elizabeth McDonald Krebs
James Edward Lane
Scott Francis Leddy
Beth Carter Lyford
David Robert Lyman
James Barrows Mackey
Malcolm Fraser MacLean IV
Nicholas James Maglio
Cynthia N. Mamalian
Ryan Timothy Martin
Ashley H. Mason
Marie Teresa Camean Maultsby
Patrick Joseph McKeigue
R. Michael Meo Jr.
Ann R. Miller
Harlan I. Miller
Dianna Jean Mounsey
Mary Elizabeth Nemickas
Alisa Coren Norris
Brent Michael O'Leary
Amy Straley Patel
David Sanders Payne
Stephanie Spahr Pepper
Deborah Pine
Augusta Reese
Merrill Anne Richardson
Jennifer Ann Riggan
Margot Kathleen Ring
Diego Andres Roca
H. Jonathan Rotenstreich
Julia Lynn Scott
P. Thomas Scull III
Christopher Reagan Shafer
Celeste S. Shepherd
Kathleen S. Signer
Nicholas Jerel Sims
Heather K. Smith
Chapin Stephen Spencer
Holly Darcy Stewart
Ann Busse Sutro
Jennifer Lynn Tarozzi
Michael Timotheos Taylor
Neela Anne Thakur
John Thompson Twichell
Kiliaen Drackett Van Rensselaer
Matthew Thomas Vaughn
Angelina Cusano Wallent
Jeffrey John Ward
Sara Jo Wayne
Marshall A. Whittlesey
Matthew Bradshaw Woods
Phoebe Hildreth Yager
Rachel F. Zinny



Class of 1993
Hugh M. M. Anderson
Andrew W. Brick
Paul J. Broderick
Fernando Alberto Cacela
Catherine Cadette
Donna-Marie M. Campbell
Anthony J. Canata
Jacques E. Cattier
Elizabeth W. Couchon
Gregory M. Creamer ±
Amy Secrest Cropp
Peter J. Cuomo
David L. Daniels
Quanti E. Davis
Rachel Totman Davis
Jon Adam DeLuca
Alice Chick Dempsey
Jeffrey Allen Dempsey
Jeffrey M. Devanney
Matthew Drinkwater
Kimberly Lounder Esler
William Paul Esler
Ashley Laura Farrar
Pamela O'Kane Foster
John Hopkins Graziadei
Mark F. Gruba
Christopher P. Hart
James M. Hazelton
Jonathan Evans Heuser
Jonathan A. Ives
Brian William Johnson
Allen Gerson Katz
Nathaniel David Kenyon
Catherine Campbell Kessler
Nathanael Greene Kessler
Yussuf Mohammad Khan
Peter A. Knight
Elissa Raether Kovas ±
Robert E. Krebs, Jr.
Ann Marie Krupski
Britt Stockton Lee
David J. Lynch
Anthony Macaluso
Lindsey Marshall
Kelley A. McDevitt-Hooker
Patrick L. McDonald
Larissa Walters Mills
Richard Ainsworth Morris, Jr.
John P. Mullaney
Lloyd A. Nemerever
Cassandra Burns Newman
Timothy P. Noonan
Elizabeth Sassi Norton
James M. O'Brien
Mark Joseph O'Day
Laura Gunderson Oliver
Susan M. Olsen
Joanna Ruth Onorato
Jonathan Randolph Piper
Angela DeNicola Player
Christopher C. Rau
Dana Meachen Rau
David A. Raymond
Amanda Marcantonio Reynal
Richard E. Rice
Timothy W. Richman
Kelsey Hubbard Rollinson
Jodi A. Rooney
Daniel J. Scanlan
Charles D. Schewe
Rachel Schreier Schewe
Eric Jon Shafer
Michael J. Shiembob
Kristin Rainey Sizelove
Stephen Taylor Skillman
Prescott D. Stewart
Bradley Scott Strahorn
Nicole C. Szesnat
David M. Taylor
Jennifer Anne Thornton
Scott Alan Toth
Ashley G. Turney
Pieter Louis van der Heide
Kendra North Ward
Christine Hewitt Woerz
Craig C. Woerz
Lynn Marie Wolff
Wendy Yun
Mark Ward Zafra
Domenico Zaino, Jr. ±
Jill Griffin Zehner

Class of 1994
Francis C. Aitken
Melissa B. Almeida
Ashley Robert Altschuler
Katharine Armstrong
Melissa Herring Bailey
Alison Leign Baird
Renee Thibeault Barkley
Adam C. Bastian
James A. Betzig
J. Harry Blaise
Stephen W. Bruel
Rachel H. Brumberg
Benjamin Q. Brunt
Brian J. Burnim
Heather K. Burnside
Ambrose Marc Conroy
Lucy Smith Conroy
David B. Cosgrove
Kya N. Dixon
John Lawrence Donohue
Stephanie Cope Donohue
Jonathan Ingersoll Edwards
Harry Jay Einbender
Mary Thiele Farrell
Jennifer R. Faust
Michelle Falbo Fernando
Sanjeeva Lakshman Fernando
Anne Dillon Fisher ±
Jacob R. Fisher ±
Joshua M. Freedman
Louise Messiqua Friel
Daniel Barnaby Gibson
Patrick Francis Xavier Gingras
Gwenn M. Godek
Sandra Polidoro Graves
Daniel J. Helmick
Daniel W. Herbert
Joseph Roland Holstead
Mary Tyler Johnson
David M. Jones
Amanda Johnson Kennedy
James Eliot Kessler
Adam Michael Kreisel
Ling S. Kwok
Xen Van Lam
Jennifer Hatfield Larson
Daniel Matthew Latham
Angela Maria Latina Giliberto
Peter G. Lease
Jeffrey Edwin Lyon
Alexa Becker Maley
Joseph Carter McNabb
Suzanne Cahill McNabb
Joy S. Means
Todd C. Mills
Christopher E. Morea
Joshua A. Oliver
Justin J. Oliver
Lindsey Cox Page
Christopher G. Patton
Amanda R. Pitman
Brian James Pitts
Deborah Watts Povinelli ±
Cristina B. Pozefsky
Gary M. Rafferty
Clare Schneider Robinson
Timothy J. Rooney
Jeffrey R. Sanford
Martha Smalley Sanford
William Scott Saperston
William Washburn Sargisson
Jay Sherwood Sarzen
Christian A. Sidor
Virginia R. Snow
Michael Campbell Spaeder
Daniel Alexander Staniford
Bonnie J. Stewart
Robert William Stockton
James Scott Talbot
Bret M. Teller
Kenneth S. Thress
Kelli J. Tomlinson
Steffan Christopher Tomlinson
Mark Richard Vesely
Shiying Wang
Timothy T. Yates, Jr.

Class of 1995
Charles R. Adams
Nikki Allmendinger
Daniel H. Anixt
Patrick T. Ashe
Ami Avitsur
Duncan S. Banfield
James Lackner Barr
Carolyn Barrett
Adam B. Beard
Robert E. Bligh
Lindsey Miller Boden
Audrey Stross Brady
William Christian Bullitt, Jr.
Thomas J. Catlaw, Jr.
Amy Kerrigan Cole ±
Cynthia B. Darling
Jordan Davis
Christopher Donahue
Robert Ambrose Dowling
Paul-Angelo Caballes Espanol
Sarah S. Espanol
Suzanne Patricia Fallender
Richard H. Fitzgerald
Elizabeth Fenwick Garner
Allison G. Ghandhi
Matthew H. Gonzales
Daniel J. Good
Liza Beth Greenwald
Sara Bliss Hamblett
Sean M. Hankard
Gilbert Schuyler Havens
Colleen Smith Hayes ±
Sarah Menoyo Holch
Laura A. Ingrassia
Elizabeth R. H. Iossa
Larry D. Jacob, Jr. ±
Stephen J. Kane
Samuel H. Kennedy
Amy Danenberg King
Peter A. Krawiec
Joyce S. Kurdian
Alexander H. Ladd IV ±
Katherine Mitchell Ladd
Whitney LaMotte Cutler
Joseph W. LaPlume
Courtney T. Little
Jose R. Lugo
Nicholas Tucker MacLean
Matthew R. Marra
Jonathan E. Massey
Susan Gates Massey
Stephanie Mastrocola
Courtney Dann McAdams
David B. McKenna
Rachel Schneider Mehta
Kelli Murphy Morrison
Margot Moses
Elizabeth Anning Mullin
Harrison Spaulding Mullin
Ashley G. Myles ±
Laura Dunleavy Nelms
Benagh Richardson Newsome ±
Joshua P. Newsome
Ryan F. O'Connell
Adam Kyle Ondricek
Jocelyn M. Page
Paul S. Pearlman
Jennifer M. Petrelli
Richard Augustus Phelps, Jr.
Kimberly Rados Powell
Andrew Robert Pyper
Courtney Granet Raff
Christine Siegfried Rampe
Ashvin B. Rao
Lisa Koch Rao ±
Paul D. Rector
Sarah Cody Rector
Richard J. Rushmore III
Jessica Catherine Sabbagh
Gregory D. Schramm
Stephanie Goldstein Scott
Shannon Joyce Spaeder
Susan Michelle Stone
Matthew B. Sullivan
Paul J. Sullivan
Meghan Riley Thress
Martin C. Tighe
Peter J. Tighe ±
Sarah H. Tyre
Suzanne S. Vaughn
Eric E. Vensel
Deborah Marshall Vernon
Mathew L. Warner
Saranne B. Warner
Paul Scott Wasserman
Jeremy P. Wilmerding
Alexis C. Yates
Zachary A. Zehner

Class of 1996
Alexa Zevitas Adams
Sarah Elizabeth Adamson
Aric J. Alibrio
Jennifer Alspach
Thomas Russell Appleton II
Larissa A. L. Baker
Stephanie Catherine Bovee
Lisa Marie Braverman
Stephanie Janczuk Brennan
Caroline Moore Broadfoot
Elliot C. Broadfoot
Gregory Edward Cartin
Sara Callaghan Chapell
Henly Cheng
Kathryn Elizabeth Cibotti
Pharoah O. Cranston
Rachel W. Cranston
Theresa LoMonte Dalmer
Courtney Bullitt Daly
Samuel Matthew DiFiore, Jr.
Angela Maria Donatelli
John Roger Dugan, Jr.
Christopher Michael Edenbach
Christine E. Elia
Clyde A. Ettienne-Modeste
Erin Morrill Finnemore
Colin Michael FitzSimons
Henry Hazlitt Forsyth
Steven A. Freire
Susan Taylor Gilligan
Julie A. Gionfriddo
Mathew Port Glazier
Jonathan W. Goldstein
Jessica Gracie-Griffin
Joshua C. Gruss
Monetha Harris
Edward Lamont Hartwell
Christina Lynn Jackson
Donald P. Jacobs
Beth Frumkin Jeffery
Demitra E. Jones
Morgan M. Jones
Stacey Deborah Joslin
Laurie DeFabritiis Key
Dawn Jacob Laney
Jonathan F. Lenzner
David Lawrence Logsdon
PJ Louis, Jr.
Robert A. Lovett II
Alexa Raether Maddock
Carl A. Marshall
Yarel Silverio Marshall
Jacqueline Alice McDermott
Rebecca M. Mendoza
Kathrin Jean Midgley
Marcy Christina Minogue
Beth Louise Molloy
Ann B. Mulcahy
Lindsay C. Murphy
Amy Murphy Nelson
Christina L. Olson
Gregory Joseph Orpen
Timothy L. O'Shea
Anastazia Marie Owsiak
Barbara Beard Peabody
Lindsay R. Perry
Marc Richard Pezzuto
Michael David Ranieri
Christine Marie Rasmussen
Philip Sager Reardon ±
Mark Bradford Reis
Page Fairman Rich
Evelyn E. Riley
Gregory Michael Ripka
Michael Wylie Schnitman
Jessie Thiele Schroeder ±
Elizabeth McFarlan Scott
Clifford Segil
Etienne Dovalier Shanon
Erica Lambert Sheehan
Clayton Walter Siegert
Sarah H. Slubowski
Christopher Jude Smith
Tamar A. Steinman
Julie Swasey
Douglas F. Tansill
Nicole A. Tateosian
Brian Lawrence Ting
Meaghan Roche Ting
Carolyn Young Toogood
Chase D. Toogood
Carly Ann Toomey
Robert Vincent Toomey
Justin Micheal Van Etten
Samuel Jennings Whittenburg
Michael Joesph Woitkoski
Keith John Wolff
Tsung-Hui Yang
Neil Joseph Zoltowski






Class of 1997
Mary-Katherine R. Adams
Monique L. Appleton
Elizabeth K. Arnall
Joshua T. Ayers
Gregory E. Bader
Charles W. Baker
Crossan R. Barnes
Hope W. Barton
Robert Kirk Bedell
Alison Blicharz Boyle
Andrew J. Brady
Allison Brailey
Brittany Boylan Branning
Carmela Mazzota Cavanaugh
Joseph L. Cerreto
Maritza A. Chow Young
Robert W. Cibotti III
Virginia L. Cowenhoven
Caroline Maguire della Penna
Craig V. della Penna
Adam Devlin-Brown
Amily Dunlap
Karen L. Friedberg
Elizabeth E. Gaby
James E. Gilbert
Stephen S. Gregg
Alyson R. Grzyb
Ashley Hammarth
John W. Hosmer III
Carroll S. Jacobs
Angus G. Jennings
Jonathan A. Karp
Mary Beth Kelly
Yiming King
Gary A. Koenig
Jill Romano Langlais
John H. Lawrence
Tara Connelly Lawrence
Lauren Peterson Logsdon
Rhonda Haynes Luck
Kenneth P. Lyons
Ashley Evans MacDonald
Todd R. Mandella
Stephen M. Marchlik
Joanna S. McKeigue Cruz
Matthew D. Medeiros
Masumi Maximilian Nakamura
Robert R. Norton
James J. O'Hare IV
Laura B. O'Hare
Blair McGinnis Pearlman
Arielle L. Perry
Michael S. Poremba
Melissa J. Prober
Jeffrey J. Pyle
Peter C. Rhoads
Susu Gilson Ribaudo
Laura A. Rigolosi-Ibarguen
Susan K. Rodney
Anne Clark Rucci
Benjamin J. Russo ±
Sarah L. Scarborough
Amy J. Shackelford
Anne Kearney Staniford
Agnieszka Stepinska
Daniel J. Strening
Molly Goggins Talbot
Lara Cogliano Thompson
Catharine Whitters Vaughn
Nathaniel A. Vaughn
Adrian G. West
Tyler A. Wigton
Susan C. Zibell ±
Courtney H. Zwirn

Class of 1998
Kyle J. Armstrong
Kera W Aronson
Ana-Marie Barlick
Robert T. Barlick, Jr.
Christopher P. Barton
Nathan T. Bell
Katherine Elizabeth Bisbee
Claudine L. Bitel
Erin K. Blakeley
Craig M. Borsari
Jessica S. Brierley
Anna L. Brown
Sean P. Brown
Anthony D. Dell'Aera
James Britten deVeer
Amanda T. Dougherty
William R. Draper II
Susanne W. S. Drescher
Katherine DeConti
   Duckworth-Schachter
Michael J. Dundas
Walter Allan Edmiston III
Elizabeth Nash Eriksen
Sarah Anne Cutler Franklin
Carolyn A. French
Robin E. Z. Gabriele
Ronaldo C. Gonzalez, Jr.
Geoffrey Michael Grande
Michael A. Guillorn
Michael Franklin Haberkorn
Jennifer J. Halstead-Kenny
Thomas W. Hazlett
James F. Heneghan
Adam C. Horwitz
Caera Byrnes Horwitz
Abiah Folger Karthauser
Corinne T. King
Kristopher B. King
Alisa Boll Kurian
Adam T. Kurth
Levi David Litman ±
Scott Michael Macdonald
Matthew W. Morse
Candice M. Mulcahy
Sara Michel Osberg
Christina A. Palmese
Ellen Newman Petrov
Timothy C. Rath
Christina J. Rideout
James B. Rodrigues
Sara Wohlgemuth Roth
Thomas E. Ryan, Jr.
William P. Safarik III
Alexandra P. Samala
Amie D. Sanborn
Michael F. Schulz
Sasha M. Schwartz
Seth M. Schwartz
Christina Tsoules Soriano
K-Yun J. Steele
Toni D. Stewart
Meredith Sundman
Sarah A. Tansill
Morgan Rissel Tarr
Jonathan Thorne
Rebecca C. Trump
Jessica Lockhart Vincent
David M. Weiner
Michael Lawrence Weiner
Timothy L. Whipple
Geoffrey R. Zampiello ±

Class of 1999
Ernesto C. Anguilla
Emily Osborne Barnes
Michelle L. Basile
Carolyn S. Berndt
Taylor Michelle Borsari
Cornell R. Burnette
Paul A. Coniglio
Sarah McGowan Cregan
Beth B. Deegan
Robert J. Deegan
Sarah H. Eagan
Jennifer G. Erensen
Jon B. Erensen
Holly S. Feller
Liesl V. Fields
Brooke M. Fisch
Yolanda A. Flamino
Jason D. Gabriele
Robert Neal Goldsmith
Emma U. Hanratty
Alexander D. Hazelton
Katherine H. Karlsgodt
Julianna M. Katrancha
Elizabeth Wood Keller
Susan Eveline Kemalian
Sara Maier Ketchum
Jolanta A. Kordowski
Aaron Scott Kuney
Catherine B. Kurz
Christopher E. Lane
Rachel J. Lee
Steven J. Longley
William M. Mahoney
Erica V. Marchlik
Amelia E. Margolis
Nicole P. Markelz
James B. Mattison
Camilla E. McGraw
Heidi N. Muccifori
Alfred J. Olson
Elizabeth A. Paluck-Rath
Christopher M. Parish
Joseph C. Pentland
David M. F. Pitts
Amy Lynn Ramalho
Evan D. Remley
Benjamin C. Rohn
Christopher R. Sanborn
Charles T. Saunders
Whitney B. Saunders
Alyssa A. Schoenfeld ±
Bradley J. Serton
Megan L. Shea
Justin Daniel Smith
Suzanne Marie Farrell Smith
Maureen Smith St Germain ±
Nicole M. Sullivan
Kristin Moschos Swon
Andrew J. Torrant
Wat H. Tyler
M. Paige Vollmer King
Caroline L.O. Wallach
Sarah M. Widor
Kathleen M. Wilkinson
Michael J. York
Kira D. Zaiger



Legend:
± Class Agents
 * Deceased